Wpis z mikrobloga

Lewy odpoczywa już 2 mecze w Bundeslidze i skończy się zapewne tak, że tego rekordu nie pobije, a wtedy naprawdę będę #!$%@?. Nie chcę winić Souzy, bo skoro Lewy wyraził chęć udziału w meczu z Andorą, to szkoleniowiec zrobił to, co musiał z perspektywy swoich interesów. Ale z pewnością to ostatni taki sezon Robercika w Bayernie i po prostu kuresko mi tego rekordu szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pilkanozna #bayern #reprezentacja #lewandowski
smutny_kojot - Lewy odpoczywa już 2 mecze w Bundeslidze i skończy się zapewne tak, że...

źródło: comment_1618121266a1HTM1t2osYPqNsvu8glsB.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciupagaa: ale Lewy naprawdę się starzeje. Messi i Ibra też nie są tak zajebisci jak kiedyś. Ronaldo się trzyma. Pytanie czy Lewy to takie drugi Ronaldo.
  • Odpowiedz
@aveniner: rekord ma 40lat(albo i więcej) i nikt jeszcze nie był tak blisko pobicia tego rekordu. To chyba wystarczy żebyś zrozumiał czemu dla ludzi z pasją jest to tak ważne.

@smutny_kojot nie wydaje mi się żeby to był jego ostatni sezon, gdzie wykręca takie liczby. Tak naprawdę jego poważna kariera zaczęła się w wieku 23/24 lat i dopiero w zeszłym sezonie wszedł na całkowity TOP. Spokojnie pogra jeszcze do
  • Odpowiedz
@thampel5: Jest pewna różnica. Lewy bije wszelkie rekordy w Polsce, Niemczech jak i na całym świecie. Już zapisał się w annałach światowej piłki, a jeśli pobije rekord Muellera, to najpewniej przez najbliższe 100 lat nikt Lewemu nie podskoczy.

Ja przepraszam, bo sportami motoryzacyjnymi się jakoś bardzo nie interesuję, ale czego dokonał Robert Kubica w skali światowego podwórka?
  • Odpowiedz