Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie prostego i szybkiego przepisu na quesadillę z kurczakiem


Nie trzeba wymyślnych składników ani godzin w kuchni więc może wjedzie u kogoś nawet dziś na obiad. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Dziś przepis trochę wcześniej ale korzystając z dobrej pogody lecę nagrywać odcinek grillowo-kebabowy :D

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie prostego i szybkiego przepisu...

źródło: comment_1618039179QQXj3PzzgjdAKh9dJ68s6m.jpg

Pobierz
  • 94
Przypominam też, że walczę z wyszukiwarką o to aby na frazę "Top Gar" pokazywał się Top Gar :D

Możecie pomóc mi to zmienić!

Jeśli liczba wejść na kanał przez wpisanie fraz "Top Gar" lub "TopGar" wzrośnie to z czasem YouTube przestanie proponować kanał motoryzacyjny o podobnej nazwie. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mieli to na uwadze i czasem kiedy chcecie wejść na mój kanał zrobili to przez wyszukiwarkę. YouTube będzie Wam to utrudniał
MG78 - Przypominam też, że walczę z wyszukiwarką o to aby na frazę "Top Gar" pokazywa...

źródło: comment_1618039383649oe0UJjL1x1SBUshdNUR.jpg

Pobierz