Wpis z mikrobloga

Czemu niektóre osoby z dziećmi chcą wprowadzenia bykowego? Przecież i tak bezdzietni płacą na wasze 500+, wyprawki do szkoły, becikowe i inne #!$%@? i sami nie mogą z tego skorzystać, a wy jeszcze chcecie im dowalić. Ja wiem, że niektórzy są sfrustrowani, bo myśleli że dziecko to kochany aniołek i puszczą bąki z motylkami, ale jak naważyliście piwa to je spijcie.
#childfree #dzieci #rodzicielstwo
  • 11
@dsomgi00: Spiesze z odpowiedzia. Ci z dziecmi którzy tak bardzo chca wprowadzenia bykowego zyja zawiścią.

Tak jak zauwazyles, zdali sobie sprawe ze jest im #!$%@? a 500+ nie oslodzilo im zycia wystarczajaco wiec chca zeby ci którzy nie #!$%@? sobie zycia gromada dzieciaków tez mieli #!$%@? tyle ile sie da.

Poza tym, mamusie/tatusie 500+ ida tokiem myslenia ze jak wiecej pieniedzy trafi do panstwa to one/oni dostana dodatkowe gratisy. ( ͡
Czemu niektóre osoby z dziećmi chcą wprowadzenia bykowego?


@dsomgi00: żebyś w końcu odpłacił, co wziąłeś od niemowlaka aż do teraz.
To, że nawet nie zdajesz sobie sprawy jakiego trudu się nie podejmujesz, nie znaczy że ten trud u innych jest za darmo.
Co wzialem od niemowlaka? Moze jakies bonusy?


@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: będziesz miał swoje, to się dowiesz.

Odpłacam w podatkach - ja i moja rodzina.

Może cię to zdziwi, ale z tych podatków to jest od pierwszego do pierwszego.

Po za tym ja innym nie każe robić dzieci i narzekać "


@dsomgi00: ten kraj rośnie dzięki pracy ludzi, którzy nie spadają z kosmosu, ale są rodzeni, wychowywani i opiekowani do czasu, aż osiągną