Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym odcinku jestem w stanie stwierdzić że WiP Bros dołącza do shit content jak unboxall czy inne gówna. Nosz kurna Wardęga podsumował Wersow tak że ta nie miała się z czego bronić, a ten Wojtek czy jak mu tam ją jeszcze broni i mówi że Wardęga przekręca prawdę. Wspominali coś o Danym Ferreri co kupował wyświetlenia i też go bronili ze Wardęga zły manipuluje. Obiektywność w podcastcie na zerowym poziomie i to ciągłe lizanie dupy Wersow że niby #!$%@?ła ale w 10% a 90% to wina Wardęgi i że ona dobra i wgl. Szkoda gadać wszędzie chorągiewy. Na 100% mogę się założyć że wersow powiedziała czego nie mają poruszać dlatego ten Wojtek tak delikatnie poruszał temat "że mu się narracja Wardęgi WYDAWAŁA spójna i logiczna" a potem mówi że gościu manipuluje i jeszcze się wpierdziela i mówi że wersow leci na hajs. Wersow oczyszczona z grzechu. Czekam aż ktoś poskłada ten podcast jak raz gada że #!$%@?ła a potem mówi że nie czuje się winna i nie musi się tłumaczyć. Te wybielanie zębów. Nadzieja w Wardędze bo gargamel płaszczy się przed góru polskiego YouTube
#friz #wardega #wipbros
  • 9
  • Odpowiedz
@mrpickles_: dokładnie, pamiętam Wardęga na jednym ze streamów niezłą beke miał z nich i gadał, że na nich też przyjdzie czas bo swoje maja za uszami, ja czekam z niecierpliwością( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poertyzsa: napisałem to w 2 minuty. Szkoda czasu naprawdę. Nie wiem czy jesteś taki głupi ale podacasty najczęściej się słucha jak się coś robi nwm w pracy albo gra i się to puszcza w tle. Pewnie sam gołodupcu oglądasz ich odcinki do jedzenia. Tam nie trzeba wiele analizować ale jak jest taki głupi i nie potrafisz logicznego pomyśleć to nie mój problem. Ludzie podają na tacy brudy na siebie. Aż taki
  • Odpowiedz