Wpis z mikrobloga

Witam, Panowie mam parę akcji gme, ale u brokera xtb nie mam możliwości sprzedaży pojedyńczych akcji. Akcje kupowane były w różnym czasie po różnych cenach. Jak to ugryźć. Macie tak samo? Oczywiście hodl forever ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#gme #xtb #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
@MNiGHT69: Jak kupujesz gme na xtb to stajesz się frajerem na całe życie i nie możesz sprzedać ponownie. Xtb podobno dostało 500 000 akcji gme i chcą się tego gówna pozbyć nie przyjmując zwrotów.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: nie sprzedaje trzymam od pierwszego gamma squiza. Ale teraz dobierałem jeszcze pojedyńczo na promocjach i zastanawiałem się jak się pozbyć przy prawdziwym squizie.

@macabrankov: czym się to różni. Przy innych akcjach istnieje możliwość zamknięcia pojedyńczych pozycji. Sprawdzę to przy poniedziałku.

@Gkontrakt: nie, to nie kontrakt
  • Odpowiedz
@MNiGHT69: nie mam GME w xtb, ale nigdy wchodzac w moje otwarte pozycje w konkretny walor nie koge zamknac jakiejs konkretnej zaznaczonej - zaznacza mi wszystkie.
Moge co najwyzej albo zamknac jako calosc albo sprzedac pijedyncze sztuki w ten sam sposob co kupuje. Bo chcialem kiedys dla wiedzy z czym jestem na pkus a z czym na mknjs zamykac tylko niestratne akcje w ramach waloru, ale tak się nie da.
  • Odpowiedz