Wpis z mikrobloga

Z jednej strony spoko to co teraz dzieje się na Twitchu(mam na myśli Bartosha i promocję szachów w kraju) z drugiej trochę przykro, że zagraniczni streamerzy(głównie streamerki) wykorzystują polskie kompleksy tylko do farmienia hajsu i fejmu a Polacy myślą, że oni traktują ich na poważnie.
#twitch
  • 16
  • Odpowiedz
@starskaj: nie mówię o Bartoszu tylko o widzach, którzy robią z nich bóstwa i zachowują się jak simpy i spermiarze, kiedy tylko jakaś zagraniczna streamerka da trochę uwagi Polsce. Nie zauważyłem nigdy na zagranicznych streamach fali rosjan czy niemców, hiszpan czy nawet rumunów - podobno Polacy nawet wchodzą i edytują wikipedie, żeby były tam jakieś bzdury typu "Nemsko ma polskie obywatelstwo/korzenie"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tepskiteps: wiesz że tak samo wszyscy się zachowują na twitchu? Wala donejty, simpuja itd. tak samo zagraniczni, chyba nie przebywasz na twitchu zbyt długo xD
  • Odpowiedz
@starskaj: Ja jednak czuje cringe jak ktoś wspomni o Polsce i nagle dostaje napływ widzów z Polski, którzy chcą atencji żeby tylko się dowartościować, pamiętam jak parę miesięcy temu był polski turniej na Twitchu i Polacy tak zaspamili Hikaru czat i donejty o tym turnieju, że wreszcie zażenowany powiedział, że cieszy się, że szachy zyskują na popularności w Polsce ale nie wie co mu do tego, nawet Bartosz jak to zobaczył
  • Odpowiedz
@Krisskow: chętnie zobaczę, pokaż mi jakiegoś streamera, który kosi fejm np na Rumunach bo ci uwielbiają go za to, że zna 3 słowa po rumuńsku i puścił nutkę rumuńską i spamią mu ciągle żeby mówił coś po rumuńsku czy puszczał takie nutki(inne narodowości też mogą być).
  • Odpowiedz