Wpis z mikrobloga

@earthshaker: na stronie producenta niekoniecznie, natomiast podobno (ja jeszcze nie mam, więc wypowiadam się tylko, co słyszałem i czytałem) znacząco komfort życia podnosi inny pasek niż ten standardowy. Z porad które czytałem wynika, że najlepszy stosunek cena/jakość do odnalezienia na ali. Chyba że nie chcesz się bawić w chińczyki, to oryginalny elite strap od oculusa ma dobre opinie - ale i jest drogi.

No i pytanie, czy chcesz połączenie z PC.
@earthshaker: jak chcesz grać bezprzewodowo, to się nie #!$%@? z linkiem, tylko idź w virtual desktop i dobry router, wyjdzie taniej. A co do strapa, to weź zwykły komin i załóż na głowę pod gogle i tyle starczy, żadne strapy za kilka stów nie będą potrzebne.
@Aqwart2: @BQP: Najważniejszą wadą CV1 jest dla mnie właśnie ten kabel. Jak to jest z tym routerem? Musi być z lepszej półki, czy po prostu wystarczy obsługa 5GHz? Czytałem że zwykły xiaomi za 100zł daje rade.
Co do strapów to jak to szukam czegoś z dodatkową baterią, bo 3h na bezprzewodowym to chyba max.
@Raffael: @Endriu_: @BQP: @Aqwart2: dzięki za pomoc. Tak btw nie mogę pojąć czemu opcja bezprzewodowa nie jest już standardem, skoro przez jakieś programy zewnętrznych firm można grać bez spadku jakości. Przecież to jest game changer. Kupujesz indexa za 5k i musisz męczyć się z tym kablem plączącym się między nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@earthshaker: technika Apple'a - kupuj nasz drogi kabel, aż wypuścimy pod swoją marką router, który będzie droższy niż same gogle xD Cukerberg się nie #!$%@? w tańcu.

Edit: tak samo z Virtual Desktopem, Oculus nie będzie korzystał z oprogramowania firm trzecich, tylko zrobi swoje 3x droższe. Pewnie na Questa 3 już będzie
@earthshaker: Na twoim miejscu na pewno najpierw bym zobaczył czy sam pasek wystarczy do użytkowania. Dużo osób poleca Elite strapa ale jak się okazało w moim przypadku to zwykły pasek też jest wygodny dla mnie i mi nie doskwiera w żaden sposób przez 2-3 godziny. Na pewno wszystko zależy od tego kto ma jaki łeb.