Wpis z mikrobloga

@hajterbystrzaka: Jak dla mnie całkiem dobrze to rozegrał. Na jechanie jak po maśle z pawełkiem jeszcze przyjdzie czas, tak myślę. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo się generalnie cwelowi z warszawy należy parę słów prawdy do słuchu, choć z drugiej strony dla niego chyba największą karą byłoby ignorowanie tych jego atencyjnych prowokacji XD.
@Mathiasso: Jedyne rozwiązanie nie karmić trolla. On jest groteskowo przerysowanym przykładem takiego trolla internetowego jakim był chociażby Kosno na onetach. Gdyby głupka z Mokotowa nie promowali, nie odzywali się wcześniej do niego to by teraz nie krzyczał o oddawaniu bociana albo 50 zł. Po co było się spotykać z tak porąbanym starym degeneratem? Spotkanie z tym trollem według tego przygłupa oznacza, że mają liczyć się z urojeniami tego przygłupa a
@adik75:

W rzeczywistości on nie może się pogodzić z tym, że oni (Pampalini, Olgierdano, King) mają jakieś poparcie

ale jakie poparcie? pampalini to taka sama parowa jak pato, olgierdano swoj chlop z moich starych rejonow skoro zna wioske starosielce, king nastepna parowa tyle ze z wroclawia
@farara: Stwierdziłem fakt. Mają poparcie. Relatywnie w skali postaci zamieszanych w uniwersum to jest aktualnie top. najgorsze gnidy z drugiej strony to właśnie degenerat psychopata z Mokotowa, który im tego zazdrości i dostaje ataków szału.
@adik75: a czego ma im zazdroscic? zazdroscisz pampaliniemu tego ze musi lazic po lasach szukac narkomana? tak samo pampalini zazdrosci tego ze knur oznaczyl miodem ludzkim samochod pawelka XD
relatywnie wszyscy sa chorzy umyslowo na tego knura XD
@farara: To nie mój problem czego tak zaburzony typ jak degenerat z Mokotowa komuś zazdrości. To, że zazdrości to widać i jasno to wynika z wypowiedzi psychola. Mało się nie posra z tym bredzeniem o wykopie stojącym za Kingiem i jego wielkim poparciem ("masy za nim stoją") od dłuższego czasu. To samo z Niemieckim, który wielokrotnie degenerata zlał i nie chciał się z nim spotkać aż głupek z Mokotowa sam to