Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki! Znów przychodzę do Was z naszym kolejnym filmem o niesamowitych rzemieślnikach. Tym razem padło na kaletnika. I to nie byle jakiego! Michał jest fanem motocykli, które w wolnych chwilach przyozdabia w skórzane sakwy czy siedziska. Ogromna cierpliwość i duże doświadczenie, pozwalają mu tworzyć naprawdę świetne rzeczy, przekonajcie się sami (σ ͜ʖσ). Dodatkowo jest niesamowicie miłą i rozgadaną osobą.
Są wśród Was posiadacze #motocykle, którzy zawiesiliby coś takiego na swoich pojazdach? A może bardziej przypadły Wam do gustu portfele czy siedziska?

#tworczoscwlasna #gruparatowaniapoziomu #rekodzielo #kaletnik

  • 3
  • Odpowiedz
@Nisza: Dobrze zmontowany materiał i ciekawy ale zdecydowanie za krótki. Bardziej pasuje na zajawkę/zapowiedź wywiadu krótkiego metrażu niż na pełen materiał.
Podsumowując wszystko super dla dlaczego tak krótko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: dzięki za miłe słowo! Od początku magazynu zamysł był taki, by tworzyć krótkie wywiady z rzemieślnikami. Wiem, że czasem temat jest niewykorzystany do końca, dlatego myślę ostatnio coraz częściej o stworzeniu czegoś dłuższego. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
  • Odpowiedz