Wpis z mikrobloga

Boże jak ja mam dość tej #!$%@? Marcysii. Weronika w wywiadzie powiedziała, że specjalnie wrócili z Karolem z wyjazdu na uro Marii i Mini Majka, a Marcysia dupy nie ruszyla zeby ja chociaz wesprzec podczas calej dramy. Marcysia jest glupia, nie ma studiow, nie ma zadnej pasji, jej filmiki sa nudne, jak opowiada o sobie w QandA to gada o makijazu i #!$%@?. Nic nie wnosi. Ale tego bezmozga nikt nie hejtuje, bo to laska Tromby.
Wersow ukonczyla 4 lata studiow, pracowala, jako JEDYNA wykorzystala szanse od friza, zbudowala imperium finansowe, wlasne marki, wspolprace, dochody, marke osobista. Jest na swoich filmach w 2 sezonie najbardziej zaangazowana i wgl mam wrazenie, ze ona nagrywa za Karola.
Wersow mozna nie lubic za jej dziwne miny, dziwna gestykulacje czy problemy ze zdjeciami itp., ale trzeba przyznac ze dziewczyna #!$%@?. A roksiara jest dnem. Wplynela na murcix i muricix sie stala alkoholiczka.
Zreszta wszystkie te dziewczyny w ekipie to rynsztok, sa utrzymankami i tylko chleja. Jedyna wersow pracuje i tez pracuje nad soba i ma jakas klase.
#friz
  • 23
  • Odpowiedz