Wpis z mikrobloga

Już wiem, dlaczego oglądam filmy online, zamiast płacić na różnych platformach typu Netflix, HBO, Amazon prime. Na załączonym niżej screenie macie filmy z kategorii "Horror". Większość obejrzana dawno temu albo po prostu szkoda czasu na oglądanie gniota.10-15 filmów na krzyż, z czego połowa to filmy akcji, a druga połowa to jakieś nieporozumienie Typu: rekinado xD

Na HBO też to samo xD. Chce obejrzeć Horror to albo dawno obejrzany, albo totalny gniot alla rekinado, albo film akcji, który z horrorem nie ma nic wspólnego xD

Po zakończeniu subskrypcji wracam do sprawdzonych stronek, bo to się na tych platformach odpi3*dala to jakieś nieporozumienie.(,)( ͠° °)
#film #filmnawieczor #horror
Mr3nKi - Już wiem, dlaczego oglądam filmy online, zamiast płacić na różnych platforma...

źródło: comment_1617840609UnmdLbFDCCcAoGk7ElvrEv.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
+1, ja w tym roku zrezygnowałem z prawie wszystkich subskrybcji, większość produkcji oryginalnych to jakiś żart, a to co chce obejrzeć i tak nie jest dostępne
  • Odpowiedz
@RugFlipper: @tatiq02: Osobiście nigdy nie miałem z tym problemu, jeśli chodzi o sam odtwarzacz. Według mnie CDA wygrywa pod względem ilości filmów oraz jakości. Naprawdę, wolę już oglądać na tych pirackich stronkach albo na starym dobrym CDA.

Jeśli ktoś szuka serial, to polecam każdą platformę typu: Netflix, Hbo go, amazon, ale jeśli chodzi o filmy, to odradzam każdemu. Te same filmy można obejrzeć online w dobrej jakości i
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Ja ze względu na studia korzystam praktycznie z każdej platformy dostępnej w polsce, oprócz Amazona (chociaż miałem przez pół roku za darmo), który oprócz Suspirii i The Office nie ma nic innego do zaoferowania. Według mnie na ten moment CDA góruje nad resztą i jeżeli ktoś się waha co wybrać, to polecam właśnie tą platformę.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: no mówisz, że na tych platformach są albo gnioty, albo filmy które już widziałeś. No to jaki jest przykład nie gniotu, którego nie widziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz