Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Tamten mecz był sędziowany fatalnie, ale były znacznie większe wałki na podobnym poziomie choćby mecze Włochy-Korea i Hiszpania-Korea na MŚ 2002.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Benor: nigdy tego skandalu nie zapomnę, jeszcze za dzieciaka to aż tak się nie rzucało w oczy, ale po obejrzeniu parę lat później... Masakra. Chyba tylko ten jeden sędzia poszedł siedzieć, czy jakaś inną karę dostał
  • Odpowiedz
@Lipa1992: Żadnej kary nie dostał. Byron Moreno (czy jakoś tak) sędzia sędziujący mecz Włochy-Korea po tym skandalu miał jeszcze kilka skandalów w swojej rodzimej lidze chyba ekwadorskiej o ile się nie mylę. A poszedł siedzieć za próbę przemytu sporej ilości narkotyków.
  • Odpowiedz
Tamten mecz był sędziowany fatalnie, ale były znacznie większe wałki na podobnym poziomie choćby mecze Włochy-Korea i Hiszpania-Korea na MŚ 2002.


@Benor: O kuźwa pamietam to, byłam wtedy w drugiej klasie gimbazy. Mój ojciec dostawał oczopląsu, bo od zawsze kibicował Włochom
  • Odpowiedz
Tamten mecz był sędziowany fatalnie, ale były znacznie większe wałki na podobnym poziomie choćby mecze Włochy-Korea i Hiszpania-Korea na MŚ 2002.


@Benor: tamte mecze były największymi wałami w piłce reprezentacyjnej, a ten z wpisu opa z piłki klubowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Obydwa mecze były sędziowską farsą. W pierwszym meczu Barcelona została okradziona, w drugim Chelsea. Oczywiście łatwiej zapamiętać jest takie momenty tym którzy ostatecznie przez to przegrali, ale warto przybliżyć sobie skrót sędziowania pierwszego meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mentari: Czy największymi tego nie wiem. Na pewno największymi, które pamiętam na imprezie tej rangi.
Co do komentarza opa napisał on "największej kradzieży w historii piłki nożnej" nie dzieląc na piłkę klubową i reprezentacyjną. To też moim zdaniem do końca nie jest prawdą, bo choćby półfinał Real-Bayern z 2018 był sędziowany moim zdaniem w równie fatalny sposób. Ale odkładając na bok już te dywagacje komu najbardziej sędziowie pomogli a komu nie.
  • Odpowiedz
To też moim zdaniem do końca nie jest prawdą, bo choćby półfinał Real-Bayern z 2018 był sędziowany moim zdaniem w równie fatalny sposób.


@Benor: jedyne co wypada mi napisać to - xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz