Wpis z mikrobloga

@LJBW603: taaa, bo od razu każdy gówniarz się zabija jak nie postawi na swoim. No ale z takimi rodzicami to w sumie możliwe że sie zabije.


@Wodejka: no tak, problemem jest to dziecko a nie dorosła kobieta w trybunale konstytucyjnym która postanowiła napuścić na nie masę ludzi w kraju
  • Odpowiedz
@suluf: chyba jasno napisałem że winni rodzice


@Wodejka: winna jest Krystyna Pawłowicz, nie rodzice, nie dziecko.

Dzieci z natury są głupie, więc nie ma ich vo winić, co najwyżej prostować.


@Wodejka: Ty sądzisz że w Polsce, rodzice powiedzieli dziecku że jest dziewczynką i od teraz bez żadnej konsultacji ze specjalistami i bez papierkologii potwierdzającej ten stan rzeczy tak stwierdzo ?
  • Odpowiedz
@suluf: No. Masz dowód że tak nie jest?


@Wodejka: A masz dowód że tak jest ? Ja mam ci udowadniać że coś nie miało miejsca ? Poważny ty jesteś ?

Bardziej prawdopodobne jest zaniedbanie ze strony rodziców, bądź ideologiczna głupota. Discordowi pedofile też sieją głupoty.


@Wodejka: No tak. Rodzice i dyrektor szkoły się słuchają discordowych pedofili którzy każą chłopca zamienić się w dziewczynki ? Widzisz jak niepoważne jest to
  • Odpowiedz
@suluf: Nie ma nic niepoważnego w tym co piszę. To Ty odwracasz kota ogonem.
Rodzice nie mieli czasu na dzecko, wychował je internet. Koniec bajki.
Rodzice są głupi i ulegli jak i dyrektor albo też mają jakieś motywacje ideologiczne.
Nie ma to znaczenia. Główna myśl jest taka że nie ma co afery kręcić wokół głupiego dzecka. Obowiązkiem rodziców jest je naprostować.
  • Odpowiedz
Główna myśl jest taka że nie ma co afery kręcić wokół głupiego dzecka.


@Wodejka: Tak jak Pawłowicz ?

@suluf: Nie ma nic niepoważnego w tym co piszę. To Ty odwracasz kota ogonem.

Rodzice nie mieli czasu na dzecko, wychował je internet. Koniec bajki.

Rodzice są głupi i ulegli jak i dyrektor albo też mają jakieś motywacje ideologiczne.


@Wodejka: Czy masz jakieś podstawy oprócz swojej fantazji o pedofilach na discordzie
  • Odpowiedz
@slomky: Panie OPie, tak na przyszłość to #teczowepaski to tag do zdjęć ładnych panów i tego typu mniej poważnych rzeczy. #lgbt wystarczy, żeby wpis trafił do zainteresowanych osób.

Znaczy obowiązkiem tych rodziców jest zrobienie tego co ty uważasz bo wiesz lepiej niż specjaliści ?


@suluf: Ja myślę, że należałoby najpierw ustalić, czy on wie, co twierdzą specjaliści, bo mam wrażenie że uważa, że korekta płci to ideologicznych wymysł (i że
  • Odpowiedz
@suluf: tak - pedofile z discorda. Ci sami, którzy za pomocą plandemii koronaświrusa chcą zdepopulować świat. @Wodejka pewnie wie coś więcej na ten temat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@suluf: Ja myślę, że należałoby najpierw ustalić, czy on wie, co twierdzą specjaliści, bo mam wrażenie że uważa, że korekta płci to ideologicznych wymysł (i że na przykład transseksualizm/ dysforię płciową się jakoś leczy, w sposób inny niż korekta płci).


@tak_ze_ten: Na przykład u mnie w szkole wystarczyło wysłać smsa z nową płcią i od tej pory każdy nauczyciel i dyrekcja się dostosowała ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz