Wpis z mikrobloga

No co to była akcja. Biały facet założył na ryj ultrarealistyczną maskę murzyna i tym jednym prostym trikiem w dwa miesiące opędzlował 6 banków i aptekę nie będąc właściwie ściganym.

Zostawiając ślady tylko takie jak widzący jego murzyńską facjatę świadkowie i zdjęcia zrobione mu przez kamery. Ślady, które de facto tylko pomagały mu w dalszym #!$%@? organów ścigania.. xD

Hitem jest w ogóle to :

Po jakimś czasie policja aresztowała podejrzanego - oczywiście murzyna. Rozpoznało go kilku świadków, w tym nawet... matka! - Widząc w telewizji zdjęcia z napadów, widziałam twarz mojego syna - mówiła zrozpaczona kobieta. Ale poza zeznaniami świadków, nie było innych dowodów obciążających młodego mężczyznę.


Taka zajebista maska, że jakaś matka w niej twarz swojego własnego syna rozpoznała. I go #!$%@?ła na policję... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpadasz na jeden dobry pomysł - co prawda nie powinieneś tego robić ale #!$%@? - realizujesz go, udało się. I to tak, że inba Twojego życia trwa i się rozkręca. Zarobiłeś, nie mają żadnego tropu, który prowadzi do Ciebie, siedzisz sobie knując i czytasz artykuły jak ganiają nieistniejącego murzyna.

Ewentualnie takich o twarzy jak Twoja maska - zamykając nawet w więzieniu na kilka miesięcy(?) pechowca, którego świadkowie i nawet własna matka "rozpoznała".. xD

I co..?

Mając swoją kobietę, która do Ciebie przychodzi, nie ukrywasz cud maski gdzieś konkretnie tylko trzymasz w domu na wyjebce, schowaną pewnie w szufladzie. Ja #!$%@?ę. I wszystko się nagle kończy, łapią Cię przez to, że jesteś cymbał.

Partnerka prawdziwego sprawcy poinformowała policję, po tym jak znalazła w domu swojego chłopaka dziwną maskę. Skojarzyła ją z niewyjaśnioną sprawą napadów, przestraszyła się i poinformowała odpowiednie służby.


Dostał 25 lat ¯\_(ツ)_/¯

#ciekawostki no i #heheszki
eM-Ka - No co to była akcja. Biały facet założył na ryj ultrarealistyczną maskę murzy...

źródło: comment_1617801253MrxLgKgzdzBnYtR93STxhv.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz