Wpis z mikrobloga

@Kaczuszkaa: Totalnie nie rozumiem ich podejścia, przecież to wygląda jakby byli masochistami - bez analizy wiadomo, że jak kurs spadnie to małpy skupią ile się da, a oni zostają z kolejnymi pożyczonymi akcjami.
  • Odpowiedz
@Mathis: Nikt nie rozumie, a squeeza jeszcze nie było. Pewnie też działają troche po omacku, bo wcześniej retail nigdy nie był tak zdeterminowany, żeby ich #!$%@?ć. Posypało się WSB, posypało się GME, może myślą, że mają trochę więcej kontroli. Czym więcej małp wyjdzie przy spadku wartości, tym lepiej dla nich. Może liczą właśnie na takich ludzi, którzy włożyli wszystko co mają, i jak kurs spadnie o 15 dolarów to robią panic
  • Odpowiedz
@Zielonkanazawsze99: Jak tych co mieli 1 akcje, było milion, to jest milion sprzedanych akcji. Więc to też robi robotę. Trzeba pamiętać, że tutaj się już nie bije tylko grubas z grubasem. Chodzi o retail. Szkoda, że webull nie pokazuje realnej ilości shortów. W sensie, nikt nie pokazuje, tylko to wszystko opiera się na jakiś wyliczeniach nie wiadomo skąd.
  • Odpowiedz
@Zielonkanazawsze99: Nie wiem, ogólnie tak jak pisałem wcześniej. Nie mieliśmy takiej sytuacji, i tak naprawdę nie wiemy jak to się wszystko skończy. Wszyscy liczymy na moon, jest mnóstwo DD, które o tym mówią, ale ta cena zachowuje się tak nienaturalnie, że w pewnych momentach sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
  • Odpowiedz