Wpis z mikrobloga

@Dzionsuo: @miki4ever: kurde panowie bo mi zaczyna brakować miejsca na te lambo xd Ale to faktycznie może być fajny skok na hajs bo faktycznie bardzo, bardzo świeże. jak się do jutra ustanie to może znów jakieś x10?
edit: #!$%@? oni na starcie spalili połowę tokenów? xd
  • Odpowiedz
jutro to juz tego nie bedzie, to jest zabawa na godzine, dwie zazwyczaj. Czysty hazard


@miki4ever: tak samo pisali o safemooon i innych. jak się dobrze wstrzelisz to jest git. Chociaż wiadomo, że jak zrobisz x10 to nie ma na co czekać tylko #!$%@?ć szukać nowego projektu.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: safemoon to inna zabawa, tam masz ludzi, ktorzy fizycznie istnieja, maja jakas historie, imie i nazwisko. Te projekty typu tego co tu podalem, to sa male coiny tworzone przez anonimow komentowane przez wykupione boty.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Mi się wydaje, że to ma potencjał, bo ich poocoin.app jest użyteczne, dużo osób korzysta w czasie shitcoinów, w tym ja. Co jakieś badziewko nie wyjdzie, to tam jest to najłatwiej znaleźć. Na telegramie admini się udzielają, na stronce robią się jakieś premium opcje itd. Sama wyszłam na +30% i żałowałam, że dłużej nie trzymałam, bo by było znacznie więcej. Dziś rano dokupiłam sporo, trzymajcie kciuki.
  • Odpowiedz