Wpis z mikrobloga

Mirki mój siostrzeniec wypłacał pieniądze z revolut. No i poprosiło go o nr IBAN. To chłop wpisał w google pic rel i wypłacił na niego xD co ciekawe nr konta należy do bgzwbk. Jak sprawdzić czy takie konto istnieje i czy hajs się jakoś odbije? Ewentualnie jak próbować odzyskać pieniądze jeśli trafiły na czyjeś konto? Osoba która je dostała nie może odesłać bo nr konta jest tylko do przelewów wychodzących.
#revolut #banki #santander @santanderbankpolska
J.....9 - Mirki mój siostrzeniec wypłacał pieniądze z revolut. No i poprosiło go o nr...

źródło: comment_16177866573jLTP4VISXkZrs0WNbI8Yv.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
mój siostrzeniec wypłacał pieniądze z revolut. No i poprosiło go o nr IBAN. To chłop wpisał w google pic rel i wypłacił na niego xD


@Jointwick69: xDDDDDDDDDDDD gratuluje siostrzeńca, rodzice muszą być dumni
  • Odpowiedz
  • 6
@Jointwick69 nie wiem jak to wygląda w revolut, ale w normalnych bankach to chyba chargeback można robić. Im szybciej tym lepiej bo może jeszcze nie było sesji.

Na przyszłość będzie wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@rationalistic
@izkYT wygląda na to że młody ma więcej szczęścia niz rozumu xD chciałem zrobić na ten nr konta przelew na 66 groszy a w tytule dać nr telefonu i poprosić o kontakt bo wysłałem mu omyłkowo pieniądze. Jednak wyskoczyło że nr konta nie poprawny. Czyli pewnie wrócą tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jointwick69: zrobiłem kiedyś przelew zwrotny typkowi z allegro, potem się okazało, że kasę wpłacał przelewem na poczcie. Zgłosiłem do banku, odbiorca przelewu musiał potwierdzić, że to była pomyłka i wróciła kasa na konto
  • Odpowiedz
już dowartosciowales się kosztem 16-latka? XD głupio zrobił ale jak można kogoś winić za niewiedzę xddd


@Jointwick69: Jak się czegoś nie wie to się tego nie robi. Poza tym według regulaminu niepełnoletnie dzieci nie mogą korzystać z revoluta, chyba że coś się zmieniło.
  • Odpowiedz