Wpis z mikrobloga

@Adu_Jean: Możliwe, że za 10 odcinków, a nie przed finałem, chociaż nadal ma wejść jeszcze 4 nowych uczestników i jeszcze pare powrotów nas czeka. Luiza pewnie "odpuli" wkrótce, bo i tak za długo dryfuje. Wydaję mi się, że Kornelia wejdzie, żeby wyrzucić Nathalie, bo stwierdzi, że jest z Gjaczem z 2 sezonu i wszystkim to powie. A najzabawniejsze byłoby gdyby Olka odpadła zanim wejdzie jej chłopak. xD
@galileon: imo to nie jest Karolina, bo u Bibi zgadzają się: buty i figura (masywne uda i ręce, nieduże wcięcie w talii i ogólnie waga) no i stopień opalenizny (w porównaniu do Kornelii np). A Karolina już to posuwała, ale na swoim insta postowała od początku lutego łącznie z sesja walentynkową ze śniegiem XD nawet ma jeszcze zapisane instastories sprzed 7tyg. Także więcej argumentów jest za Bb
@terriblesnack: Też nie powiem na 100pro która to z nich, zwłaszcza przez te ramiona. Możliwe, że Karolina przybierze na wadze, albo to niefortunne światło. Możliwe nawet, że Karolina pożyczy Bibi sukienkę, o ile nie mają obie takich samych.
Mimo wszystko myślę, że to Karolina, bo dlaczego Simon miałby być na początku tygodnia finałowego, ale w top4 (o ile dalej będzie z Bibi) już nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BriarRosee: Luiza ma 178 cm, a ta jest niższa od Kornelii siedzącej obok.
Luiza jest arabską, a nie afrykańska księżniczką, patrz na ręce.
No i ta księżniczka ma inny styl ubioru