Wpis z mikrobloga

Dlaczego ja w ogóle żyję?

Kiedyś chciałem żyć, kilka razy prawie otarłem się o śmierć. Dziś to najlepiej bym (bezboleśnie) sobie odszedł i o dziwo nic się nie dzieje. Dalsze życie to będzie jakiś czyściec za grzechy dzieciństwa czy też kara za nie? Problem w tym że ja zawsze byłem grzeczny jako dziecko i nikomu źle nie życzyłem, więc o co chodzi?

Była by w Polsce legalna eutanazja lub broń palna to by wysrywów na wypoku było mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja #oswiadczenie
  • 25
  • Odpowiedz
@smutny_login: po burzy przychodzi słońce. Kilka dni temu też byłem w takim stanie, dzisiaj cieszy mi się ryj. Wyjdź na spacer do lasu, jak będzie cieplej wyjdzie słońce. Taki godzinny spacer da nową perspektywę. Posprzątaj w pokoju, wywietrz bo mało tlenu.
  • Odpowiedz
broń palna jest- czarnoprochowa, do magika wystarczy


@77023: ale na proch do tej broni jest chyba wymagane zezwolenie. Chociaż pewnie można go samemu wykonać, ale to tez trzeba mieć trochę wiedzy
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: probowalem kumplu, ma dla mnie dwa mankamenty, za bardzo wplywa na strumien mysli i utrudnia kontrole a takze efekt nie trwa tak dlugo jakbym chcial. Mam na mysli dawki do tripa. Przy mikrodawkach pewnie roznice miedzy lsd i grzybami trudniej zauwazyc.
  • Odpowiedz