Wpis z mikrobloga

Zobaczcie skalę oszustwa/partactwa w #goodie
Zrealizowałem kilkadziesiąt różnych zakupów i zauwazyłem, ze drastycznie spadła ilosc pojawiajacych się transakcji w systemie. Pod koniec miesiąca, tuż przed urodzinami #aliexpress przesiadłem się na #topcashback i jak ręką odjął.


Rada goodie? Dodaj transakcje recznie, zloz reklamacje.... Efekt jest taki, ze je lawinowo odrzucają.
Co ciekawe to zakup na Goodie nie pojawia się lub jest odrzucany a ten sam przedmiot od tego samego sprzedawcy realizowany z takimi samymi procedurami wpada bez problemu u konkurencji
#afera #cashback #januszebiznesu
widmo82 - Zobaczcie skalę oszustwa/partactwa w #goodie
Zrealizowałem kilkadziesiąt r...

źródło: comment_1617713891t8lZnW5s5D0mSSmnHzgKHU.jpg

Pobierz
  • 10
@widmo82: Stary miałem to samo goodie zawiodło na całej linii, od droższych przedmiotów nie nalicza, a po reklamcji 1% wrrrr . Niestety na TCB miałem również trochę kłopotów z błędnym naliczaniem. Za to od kilku dni testuje kartę ZEN z cashbackiem. Może i stawki niższe, ale bez podziału na kategorie. Dla aliexpress 4% na wszystko w tym elektronikę i nalicza prawidłowo i od razu po dokonaniu transakcji pieniądze wracają na konto.
@theoforos1: normalnie, tak jak z kazdym cashbackiem. chyba ze chodzi o to czy mobilnie... nie, przez przeglądarkę. problemy z ali były, coś mi się nie pojawiło, ale jest tego tak mało, ze nie chce mi się reklamowac, zresztą pewnie nadal nie mozna w TC.
@widmo82 też jakiś czas temu przesiadłem się na TCB, polskie odpowiedniki idealnie wpasowują się to powiedzenia o Polakach za granicą - lepiej unikać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@widmo82:
Yup, ogólnie zgłaszam to do rzecznika i UOKiK bo robią ludzi ewidentnie w konia.
Dzisiaj odinstaluje to coś i biorę się za lekturę regulaminu i nie odpuszczę. Pewnie wrócę tutaj po podpisy:)
Pozdro!