Wpis z mikrobloga

"Siema mordeczki Ozdóbka z tej strony. Sluchajcie miałem tą nieprzyjemność zobacz konferencję Famemma 5, podpisywałem wcześniej pismo że nie będę gadał źle na Fame ale powiem jedno bardzo stanowczo: patologia, totalna patologia, zachowanie wypowiedzi nawet Wojtek Gola, zachowanie Rafonixa znaczy Goli do Rafonixa. Gola jak jesteś taki kozak to wyjdź kur* a zemną to cię poskładam kur *a. I może powiesz że jesteś biseksem czy kur** *a też będziesz kłamał że nie. Jeżeli nie to cię kur** *a weźmiemy na wariograf i kur*a powiesz wtedy czy komuś gały nie opierd *eś, już mnie zaczynasz denerwować. Kup se jeszcze Mustanga, promuj e papierosy które są szkodliwe. Co to kur*a jest? Albo Olejnika tak tyrasz, to jest kur*a twój zawodnik a ty do niego mówisz że jest #!$%@?ą. Ty jesteś dla mnie zwykła #!$%@?ą. Żebym ci nie pomógł na pierwszej gali i nie zrobił kur*"*a żebym tam wystąpił to by ch*j było z tym. A Adbaster ty kur*a ćpunie pier*ony pokaż wyniki byłeś naćpany kur*a i nie mów że się skończyłem bo skończyć to ty się możesz kur*a znajdę cię to ci dopier*lę bez żadnej szczęki bez sędziów, zamknij ryj kur*a śmieciu. Jedyne co tam mądrze powiedział to Najman. Najman powiedział prosto wciskacie ludziom kur*a patologię jakieś pseudo dramy kur*a, zarabiacie na tym kasę kur*a. Myślałem że pójdziecie w dobrym kierunku ale ch*j wielki tam robicie, chj wielki. Olejnik jak chcesz to ci kur*a dam trenerów i dojedziesz. Jak Malczynski mógł ci tak, jakbyś ty Malczynski mi tak zaj*ł kur*a wielcy zawodnicy potrenowali rok kur*a a wcześniej byliście jak #!$%@? kur*a. Jak was pierwszego dnia tam przyszedłem na konferencję wyglądaliście kur*a wszyscy dziadowsko. I zamknijcie ryja kur*a daleko do Ozdoby bo się wstydzę teraz że wystąpiłem w jakimś Fejmie kur*a, że wam pomogłem, taka jest kur*a prawda. Gola ty kur*a nie mów na mnie źle bo mam znajomych i powiedzieli mi co na mnie gadasz a przyznaj się że kur*a obciagałeś komuś łachę. Nie? To dawaj cię kur*a weźmiemy na wariograf i sprawdzony kur*a. Wybrałeś kasę dlatego to piękne stworzenie które miałeś nawet ono od ciebie odeszło. Taka jest prawda więc wypie*aj."
#famemma #cytatywielkichludzi #ozdoba
Cosipi - "Siema mordeczki Ozdóbka z tej strony. Sluchajcie miałem tą nieprzyjemność z...

źródło: comment_1617705635oDG5RO3T48ncqnFisT0JgT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz