Wpis z mikrobloga

Kto przeglądał #sterydy ten się w cyrku nie śmieje xD to jest tak ciężkie kombo, że ciężko byłoby znaleźć podobny content nawet u sojowych.

Jeden z najpopularniejszych SAA oficjalnie antagonistą receptora androgenowego xDDDD mało tego, jeśli bierzemy antagonistów receptorów androgenowych to blokujemy 5alfa reduktaze, uniemolziwiajac konwersję testo do dht( )( ) to już są na prawdę cuda...

Mało tego nasz wykopowy naczelny ekspert sugeruje, że poprzez blokade konwersji test->dht mamy kiepskie samopoczucie na nandro. No okej, racja,brak/niedobór dht to kiepska sprawa, chociaż coś tam umie wygęgać z sensem, nadal tragedia ale jednak.
tylko czy ten szaman mógłby uzasadnić bez przewertowania 10ciu stron Google jak dht wpływa na nasze samopoczucie? xD no właśnie...

Swoją drogą rozumiem, że każdy będzie się czuł źle na nandrolonie bo nie będzie miał tego dht tak? Dla każdego nandrolon bez pochodnych dht to kaplica? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najlepsza jest ta wstawka z zagadka dla lubiących myśleć xD on na prawdę myśli, że ma o czymkolwiek jakiekolwiek pojęcie xD

I jeszcze to 0/1 stwierdzenie, że nandrolon powoduje silne skutki uboczne u kobiet. A co jeśli kobiety z powodzeniem stosują nandro nawet w formie hormonalnej terapii i wszystko jest git?
elektrycznypastuch - Kto przeglądał #sterydy ten się w cyrku nie śmieje xD to jest ta...

źródło: comment_1617676838TLE9n4K0AOXYVT2m4LzzWT.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon to byś musiał autora poprosić, ja to wysnułem z jego komentarza xD

Zwróć uwagę na "swoją drogą rozumiem, że"

Długo nad tym kminilem co tu @bst zmalował, jednak nadal nie wiem jak doszedł do tego, że antagonizm receptorów androgenowych = wyłączenie 5alfareduktazy xD to są jakieś ciężkie czary
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon aa xD tylko, że w przypadku deki nie ma żadnego #!$%@? dht tak jak to pisał bst, w kategorii samopoczucia bardziej patrzysz pod kątem ukladow odpowiedzialnych za serotonine, dopamine i noradrenaline.

Jedyny przypadek kiedy masz uwalone do podłogi dht to niski test lub napierdzielanie jakis mocnych inhibitorow 5ar. W drugim przypadku wiadomo co należy zrobić, w pierwszym- podbić testa xD

Dht w podłodze to temat rzeka, od libido, kwestii zarostu, ingerowania
  • Odpowiedz
  • 1
@elektryczny_pastuch z tego co piszesz masz zerowe doswiadczenie w stosowaniu dopingu u kobiet, rowniez caly czas masz trudnosci z uzywaniem google albo czytaniem w obcych jezykach. Nie mam zamiaru Cie z tej ciemnoty za uszy wyciagac. Bawi mnie ten Twoj bol dupy. I cieszy ze on ciagle trwa.

@Towarzysz_Pawulon walka z negatywnym wplywie na samopoczucie nadrolonu jest podobna do calej grupy 19nor, albo dasz dodatkowy silny dht albo nisko testosteron. Ostatecznie pilnujesz
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon dht TEZ ma wpływ na dopamine, tak samo jak testosteron- w uproszczeniu po prostu zarządzają gospodarowaniem tyrozyną jako prekursorem dla dopaminy. Spadek poziomu dht może się wiązać z #!$%@? dopaminy, chociaż nie musi. Nadal warto podkreślić, że deka nie uwala dht( ͡º ͜ʖ͡º)

Kwestia dopaminy nie jest 0/1, androgeny, prolaktyna, nawet dosyć zawiłe mechanizmy wynikające np z przewlekłego stresu.
  • Odpowiedz
@bst nie wypowiadałem się nigdy o dopingu u kobiet, nie interesuje mnie on, nie prowadzę i nie zamierzam żadnych babek na wspomaganiu prowadzić. Ja tylko wspomniałem, że kobiety stosują nandro z powodzeniem i nie ma z tym problemu. Publikacji naukowych hehe "w obcym języku" myślę, że śmiało kilkaset już mam na koncie, niekoniecznie sam abstract( ͡º ͜ʖ͡º) to moja branża na codzień, mam bardzo wiele wspólnego z
  • Odpowiedz