Wpis z mikrobloga

Wysłałem umowę do Taurona o przyłączenie prądu na działkę, tauron odesłał mi podpisaną umowę.
Teraz czekam na przyłączenie? Z tego co wiem jest jakiś koordynator który opiekuje się przyłączeniem, mam się z nimi kontaktować aby uzyskać więcej informacji kiedy będą przyłączać czy Tauron się skontaktuje teraz ze mną? (minęło 3tygodnie odkąd otrzymałem podpisaną umowę przez tauron)
#tauron #budujzwykopem #budowadomu
  • 8
  • Odpowiedz
Teraz podwykonawca Tauronu skontaktuje się z Tobą. Właściwie to nie teraz ale za dobrych parę miesięcy... W moim przypadku podpisałem umowę w listopadzie 2019. Pierwszy kontakt podwykonawcy w grudniu 2020. Do dziś prądu na działce nie ma...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyman11: teraz czekaj na projekt, potem na wykonanie przyłącza, a ostatecznie na fakturę, z którą idziesz podpisać umowę na licznik. Ja od podpisania umowy do wykonania projektu czekałem 4 miesiące, na przyłącze jeszcze 2, a kolejne 5 miesięcy na fakturę.
  • Odpowiedz
@JosePepe: Nie zgadzaj się na przepisanie umowy, bo podwykonawca na 99% zaproponuje coś takiego. Jak nie zgodzisz się na przepisanie, czyli rozwiązanie starej umowy i podpisanie nowej, to będą proponować Ci za to jeszcze sos. Postrasz ich jeszcze, że zgłosisz sprawę do URE dotyczącą czasu wykonania przyłącza, jeżeli przekroczyli czas umowy o przyłączenie.
  • Odpowiedz