Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kasahara ale chodzą słuchy że w jakimś wieku kuracja testosteronem może przynieść korzyści, druga młodość czy jakoś tak. Podobno jest mało informacji i zbadania tego tematu. Czy jeśli zbadaliby bardziej, i dałoby się uniknąć jakiś dziwnych komplikacji to byś się jednak nie zdecydował?
  • Odpowiedz
@huntforfur:

Ja jadę teraz 350 mg testa, 200 NPP i 350 mg primy lub masteronu. Od roku jestem na dopingu; wcześniej 4 lata naturalnie treningów tu masz pełen opis https://www.wykop.pl/wpis/47979555/podsumowanie-czterech-lat-z-silownia-i-naturalnosc/

Jeśli chodzi o to czy potrzebne Ci TRT to musiałbyś zrobil podstawowe badania w tym kierunku
Zawsze TRT jak i bomba ma skutki uboczne, które prędzej czy pózniej bedą do zwalczenia.
I oczywiście jest pełno badań na ten temat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@huntforfur:

Można i bić testosteron mając 8 lat i nie żartuje. Wiem to żaden wyznacznik.
Są pewne choroby genetyczne czy hipogonadyzm, które maja wskazania do tesotowania testosteronu endogennego.
  • Odpowiedz
@huntforfur: Zartujesz? Na szczeblu gminnym bija z mojego malego miasta XD i to po 18-22 osoby niektore. Co innego czy faktycznie jest potrzeba, ale jesli ktos jest nastawiony na zycie tym sportem to tylko zdrowia zyczyc.
  • Odpowiedz
  • 0
@maze nie no z tego co wiem to normalny człowiek ma wystarczająca ilość testosteronu w tym wieku. Jakoś koło 40 się obniża i wtedy można sobie legalnie walnąć żeby mieć druga młodość i polepszyć swoją kondycję na siłowni, ale to tylko jakieś plotki które słyszałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara mam sąsiada który nie rósł prawidłowo i brał hormony od dziecka, nadal jest konusem, ale chodzi mi o normalne osoby zdrowe które biorą to żeby polepszyć osiągi
  • Odpowiedz