Wpis z mikrobloga

Czyli przyznajesz, że czarni są częściej przeszukiwani ze względu na swój kolor skóry? Kurde, to brzmi trochę jak, nie wiem, rasizm?


@mastergame1311: lepiej nie sprawdzaj statystyk dot. wieku przeszukiwanych, bo się zaraz jeszcze okaże, że policjanci dyskryminują przeszukiwanych ze względu na wiek. Mało tego, podejrzewam, że większość z nich, to młodzi faceci, więc policjanci dyskryminują również przeszukiwanych ze względu na płeć.

A może jednak policjanci kierują się czymś innym przy
Zapaczony - > Czyli przyznajesz, że czarni są częściej przeszukiwani ze względu na sw...

źródło: comment_1617686564Hj6bhbVOkshJ3KjiFJrSh9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TakiseWatykaniak: Ale nie wiesz mi o co chodzi ,,typie” ale zdążyles mi napisac, ze zyciem znam z memów, a teraz ze robie miarodajny test dla 15-latków.
Kto tu zachowuje się jak 15-latek?
Nie potrafisz mi odpowiedzieć na proste pytanie. Nie napisalem nic o patologicznych dzielnicach, ale Ty juz automatycznie bronisz czarnej dzielnicy, bo patologia jest wszedzie.
Uśmialem się przy sniadaniu.
  • Odpowiedz
Ale żeś #!$%@?ł teraz xD


Ojoj zabolalo ze ktos powiedzial prawde a nie bredzi cos o systemowych teoriach spiskowych? xDD

Jakie masz dowody na to, że jest to kwestia genetyki? Bo wiesz, jak niczego konkretnego nie podasz, to wyjdziesz na debila, który nie wie, o czym mówi.


A
  • Odpowiedz