Wpis z mikrobloga

@mastergame1311 zabójstw białych przez czarnucha współczynnik 9.83, zaś współczynnik zabójstw czarnych przez białych ma 0.77 i to wszystko wina białych, bo dają się zabijać czarnym?
  • Odpowiedz
@Pierdyliard: zrobiłem analogiczny wykres w oparciu o najnowsze dane. Sprawdziłem też raport z 2013 na który ten wykres się powołuje, i wyszło że to fejk z tak rażącymi proporcjami, tutaj można zweryfikować: https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2013/crime-in-the-u.s.-2013/offenses-known-to-law-enforcement/expanded-homicide/expanded_homicide_data_table_6_murder_race_and_sex_of_vicitm_by_race_and_sex_of_offender_2013.xls

nie chce mi się wszystkich wołać żeby to prostować, ale czy tak trudno wejść na konkretną stronę i coś sprawdzić zanim się poda dalej... Zawołam tylko @mastergame1311 bo się zaangażował w ten post
Kien - @Pierdyliard: zrobiłem analogiczny wykres w oparciu o najnowsze dane. Sprawdzi...

źródło: comment_1617714671OZU3ncKzI0sz9DtNe0MsUB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Nie ma to jak niczego nie obalić, napluć na ekran, a potem puszyć się, że przeciwnik 'pokonany'. Nie zazdroszczę rodzinie, musi mieć tam prawdziwe piekło. Autyzm w rodzinie to bardzo ciężka sytuacja, przesyłam najszczersze kondolencje.

@Kien: Doceniam wkład, debunkowanie jawnych manipulacji powinno być znacznie częstszym zjawiskiem.

@uriel_ck: Co na to powiesz? Czemu 'wykres' z obrazka jest inny niż ten w poście? Czyżby ktoś próbował okłamać
  • Odpowiedz
Nie ma to jak niczego nie obalić, napluć na ekran, a potem puszyć się, że przeciwnik 'pokonany'. Nie zazdroszczę rodzinie, musi mieć tam prawdziwe piekło. Autyzm w rodzinie to bardzo ciężka sytuacja, przesyłam najszczersze kondolencje.


@mastergame1311: Fajne projekcje, masz jeszcze jakies?
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Nic kompletnie nie podałeś poza anegdotkami i przypuszczeniami. Badania IQ? Masz na myśli te, wedle których nie ma różnic między inteligencją danej rasy, która to rasa ma trochę słabe podłoże genetyczne? Podałem linki, które po prostu olałeś, samemu nic konkretnego nie podając. Ech, z konserwami tak zawsze jest - poszczekają, pojęczą, a na koniec i tak nic nie zrobią. Tfu na Polaka.
  • Odpowiedz
@mastergame1311: Typie, dałeś linki do jakiejs organizacji znikąd która sobie zinterpretowala statystyki i myslisz ze to dowod na cokolwiek, kiedy ci prosto w twarz wtarłem dlaczego czarni maja ciezsze wyroki niz biali za "to samo", zwyczajnie sa KRYMINALISTAMI, czyli maja kryminalna przeszlosc, tak dziala kazdy sąd niewazne czy jestes zielony zolty czy niebieski, jak wracasz do wiezienia po raz 3 dostajesz ciezszy wyrok niz gosc co jest oskarzony po raz
a.....r - @mastergame1311: Typie, dałeś linki do jakiejs organizacji znikąd która sob...

źródło: comment_1617717070ibGhNahms7bYjrkIHZdlwe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: "Twoja statystyka jest gówniana, bo jest do dupy, zobacz lepiej moją, która jest lepsza!".

XD

Trollować nawet nie potrafisz. Myślałem, że to działa tak, że jak ktoś chce coś udowodnić, to zapewnia odpowiednie dowody. Dałem dowody na to, że czarni ludzie są częściej skazywani za te same przestępstwa co biali, przez co ich ilość w więzieniach jest zawyżona. Nie podałeś nic na tą obronę, wręcz ta statystyka, co podałeś
  • Odpowiedz
@mastergame1311: Nic takiego nie napisalem, przestan sie miotać i kłamać, interpetacja jest bez sensu, statystyka jest prawidłowa. Ty rozumiesz wogole co czytasz? Nie dales zadnych dowodow, zapostowales statystyki ktore dowodzą ze czarni sa kryminalistami wiec dostaja wyzsze wyroki co jest logiczne xD
Do ciebie nie dociera ze nie ma dwoch takich samych wyrokow, ze kazdy wyrok to jest wypadkowa setek czynnikow, i ze jeden bialas za morderstwo dostal 10 miesiecy
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Argument nie rośnie w sile przy kolejnych powtórzeniach. Aż tak bardzo w bańce siedzisz, że czytasz (o ile umiesz) o statystykach mówiących, że czarni są częściej skazywani ZA TO SAMO PRZESTĘPSTWO, to od razu myślisz, że zasłużone? Z pewnością musisz być w stanie ciągłej ekstazy oglądając TVP, skoro wystarczy, że nieomylny system będzie udawać, że działa poprawnie, byś mu uwierzył.

Jesteś chodzącym argumentem za tym, by nie każdy miał
  • Odpowiedz
że czarni są częściej skazywani ZA TO SAMO PRZESTĘPSTWO, to od razu myślisz, że zasłużone?


@mastergame1311: Niech ktos wytlumaczy temu dziecku, bo mi sie juz nie chce, że nie ma dwoch takich samych przestepstw a jego teoria spiskowa o rasistowskich sędziach w całych stanach to urojenie o ktorym powinien powiedziec mamie zeby zabrala go do psychiatry. Ciekawostka - probowano zastosowac sztuczna inteligencje w orzeczaniu wyrokow i zaskoczenie - KOMPUTER BYL
  • Odpowiedz