Wpis z mikrobloga

A i weź pod uwagę fakt, że na juwenalia artyści co roku zapraszani są na podstawie ankiet na fb a nie widzimisie organizatorów


@thanksforthesupport: Nie zawsze. A te ankiety są często dla beki. Na jednym z juwenaliów zaproszono Marylę Rodowicz i śpiewała Kolorowe Jarmarki. Serio uważasz że studenci tak chcieli posłuchać tego utworu?
@ediz4: uważam, że #!$%@? studenci, podkreślam #!$%@? nie będą mieli nic przeciwko „Kolorowym Jarmarkom”. Ba, z dużą dozą pewności powiem, że lepiej się będą przy tym bawić, niźli przy ... tu wstaw sobie w zasadzie dowolnego wykonawcę promowanego obecnie w np. Radio czy Tv
No ok. Młodzież słucha Krawczyka xD. Niech będzie ta twoja alternatywna rzeczywistość. Zapewne też Kolorowe Jarmarki sobie puszczają w drodze do szkoły. Ja dałem cokolwiek a Ty dowód anegdotyczny


@ediz4: A nie to jak wrzuciłeś byle co byle wrzucić to git, dyskusja wygrana. Ja ci nie będę niczego udowadniać, proszę tylko żebyś przestał być ignorantem w takiej błahej kwestii, wrzucasz całą młodzież do jednego wora bo przeczytałeś jeden artykuł wątpliwej jakości
@BojowyKucyk: Oczywiście że by był bo nie wychodzi on od młodzieży tylko od opozycji i kretynów politycznych z wykopu którzy cały dzień sledzą co tam ktoś z PiS-u powiedział aby się przypierdzielić.

, wrzucasz całą młodzież do jednego wora bo przeczytałeś jeden artykuł wątpliwej jakości merytorycznej.....

Przecież robisz dokładnie to samo.
@ediz4:

Oczywiście że by był bo nie wychodzi on od młodzieży tylko od opozycji i kretynów politycznych z wykopu którzy cały dzień sledzą co tam ktoś z PiS-u powiedział aby się przypierdzielić.

Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi, to jest odpowiedź do czego dokładnie, że nie byłoby takiego hejtu w stronę Dudy?

Przecież robisz dokładnie to samo.


Nie będę się pocił nad tobą wrzucając wyniki pracy magisterskiej z uniwerku
Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi, to jest odpowiedź do czego dokładnie, że nie byłoby takiego hejtu w stronę Dudy?


@BojowyKucyk: Bo tak naprawdę żadnego hejtu nie ma. Siedzisz w bańce wykopu, kretynów z twittera i mediów ala super express. Zdecydowana większość Polaków się z tego śmieje albo ma to w dupie a kretyni z wykopu co dopiero wrzucali jakiegoś podrzędnego rapera co wykrzyczał J......... P..... z płomieniem na
@NieistotneKto:
Jeżeli uważasz, że złość, agresja, frustracja przy dzisiejszej sytuacji w Polsce (przypominam co jest skrzętnie ukrywane - przez zapaść służby zdrowia mamy jedną z najwyższych śmiertelności w ue) jest nieadwkwatna i ludzie powinni sie leczyć to ja też ci dam pewną rade.
#!$%@? sie. Ty i twoja partia.
Wole być wariatem niż patrzeć biernie na to co sie dzieje.
@NieistotneKto: Zajrzałem na twój profil:
Posty anty lgbt
Konserwatywne #!$%@?
Nazywanie innych foliarzami, bo nie zgadzają się na obostrzenia
Brakuje tylko w profilowym zdjęcia kota kaczyńskiego.
Teraz widze macie nową linie obrony, każdy kto jest #!$%@? to wariat i ma iść po leki, tylko #!$%@? jeszcze by sie jacyś psychiatrzy przydali.
Zobaczysz ilu wariarów przyjedzie na protest. Już sie boicie i widze trolle nie próżnują.

Jak można upaść tak nisko żeby
@NieistotneKto: Swoją drogą, jedyne twoje hobby patostreamy. No #!$%@? nie dziwi mnie to.
Mierny, bierny, ale wierny.
Z drugiej strony, skoro już nie masz godności i piszesz płatne posty to nie lepiej być patostreamerem? Większego wstydu rodzinie nie przyniesiesz, a kasa lepsza, bo ile oni ci tu dadzą? Pewnie pare stówek jak ci wpadnie to max.
Podobno każdy ma swoją cene. Na pisowców starczy 500 pln xD
@NieistotneKto: Nie lubisz pisu, ale chwalisz każdą ich decyzje. Kto by pomyślał, że fan danielamagicala to taki praworządny obywatel, który jest za pokornym stosowaniem się do wszystkich zasad.
Nie #!$%@?, pal wroty do tvp, tam twoje miejsce.
#!$%@? to są ludzie, którzy przyglądają się jak kraj płonie. #!$%@? jest to, że ludzie już nawet boją się odzywać, bo zaraz ktoś naskoczy, że tak nie wolno, wariat, foliarz. Tak się szczuje ludzi.
@NieistotneKto: Nie lubie pisu.
HAHA POLICJA PAŁUJE LUDZI WALCZĄCYCH O WOLNOŚĆ MMMMM RADUJE SIE MOJE SERCE
Jeżeli ci za to nie płacą to myśle, że jednak tobie bardziej przyda się psychiatra niż mi.
Aczkolwiek nadal twierdze - jesteś trollem pisowskim - na wykopie 7 mc, połowa wpisów chwalenie decyzji rządu, obrażanie każdego, kto ośmieli się je podwarzać no i tasowanie się pod tłumienie protestów.
Tak czy siak, #!$%@?ć cie.