Wpis z mikrobloga

Czujniki ciśnienia opon może.

że czujnik sam w sobie się zepsuł/odpiął :)


@gkalinowski: @piwakk: Aleta nie ma czujników TPMS z tego co widzę.

@Matula11: poszukaj opcji resetu/kalibracji przyciskiem jak nie ma to jedź do kogoś by Ci tę protezę wyłączył.
  • Odpowiedz
skrót myślowy, spójrz wyżej, chodziło mi o reset odczytu z ABS


@Niles: dla Ciebie tak, bo wiesz o co chodzi. Ale wielu przeczyta i nie zrozumie. Z tym systemem jest problem. TPMS są super o ile pomiar jest bezpośredni przy pomocy czujników w kołach ale ludzie nie rozróżniają tego, dla nich to tylko kontrolka i jak słyszą TPMS to tego nie chcą bo mają złe wspomnienia z wiecznie źle działającym odczytem
  • Odpowiedz
@ksiak: ludzie to debile, jak masz system bez TPMS działa OK, jeśli robi się wszystko wg instrukcji tzn masz odpowiednie ciśnienie we wszystkich kołach i opony o takim samym stopniu zużycia ale że te wszystkie trupy na droga są po strzałach z nie do końca prostymi wahaczami, pokrzywioną geometrią, nie równym bieżnikiem to potem wielkie pretensje "tych czujników naładowali, to się tylko psuje". No nie, nie psuje się tylko wskazuje coś
  • Odpowiedz
@PanKracy582: ja akurat jeżdżę autem segmentu B którym sam wyjechałem z salonu i tam wszystko działa i nie jest pokrzywione ¯\_(ツ)_/¯ więc odbijam piłeczkę

nie mierz swoją miarką mordo, to że latasz jakimś ścierwem to nie znaczy, że inni tak się nie szanują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz