Wpis z mikrobloga

Przy tej akcji tak brutalnie wychodzi nasza mentalność. Część osób, która twierdziła, że jebnie, teraz zaczyna się #!$%@?ć dalej. We need go deeper. Znajdzie się też pewnie taki, który przez x tygodni będzie śledził wątek w swojej #!$%@? musztardą koszuli i #!$%@? się do wszystkiego. Śruby były złe. Beton niewibrowany. Zbrojenia za dużo. Tymczasem #stepujacybudowlaniec te kilka tygodni poświęci na dokończenie remontu i będzie popijał piwko w nowo wyremontowanym lokum. Nie do końca będąc świadomym o istnieniu wszystkowiedzącego, na wszystkim się znającego, w #!$%@? koszuli Janusza. Mirek Mirkowi Mirkiem.
  • 10
@paranoid18: myślisz, że przejmę się zdaniem randoma z internetu, który stalkuje wypowiedzi innego randoma z internetu na 3 miesiące wstecz? Dalej, ulżyj sobie. Dam ci trochę czasu, żebyś wystalkował moje wypowiedzi sprzed pół roku nawet.
@cyberchosnek: obchodzi jak najbardziej. Nawet się martwiłem o typa, kiedy czytałem, że inżynierom z wykopu wychodziły wyniki rzędu e40+. Nie znam się na tym, więc im uwierzyłem. Tylko, że ja nie o tym. W tym poście chodzi mi o nasze polskie Januszowe ściąganie w dół każdego kto się wychyli od normy i sposób w jaki to robimy. Jak w kawale o polakach w kotle i pilnujących ich diabłów.

skoro wszystko można
@youmimicanski gościu tu nie chodzi o ściąganie w dół tylko o bezpieczeństwo ludzi. Dasz przyzwolenie raz, będzie i drugi, trzeci. Chcesz idąc do pracy w budynku mieć wypadek? Mało słyszałeś historii jak w biednych krajach zawalaly się fabryki pełne ludzi? Od czegoś mamy tych inżynierów. I gówno mnie obchodzi czy to się zawali czy nie. Jak niefortunnie spadnie dziecko i się zabije to co da, że typ za to odpowie? Życia dziecku