Wpis z mikrobloga

@matib12: ale w tym momencie człowieku bardziej nas nakrecasz byśmy robili właśnie dramę. Co Ci tak na tym zależy by to zostało zapomniane ? Maciek jesteś czy jego PR ?
  • Odpowiedz
@ShandzT: to jest niesamowite z jakim zaangażowaniem go broni i wspiera incelskie zachowania xD
on wciąż nie ogarnia że Oliwia została zmuszona przez stacje do wydania tego typu oświadczenia a nie dlatego ze ona tak naprawde myśli. Ludzie mu tłumaczą, piszą, a on jak mantra pisze jedno i to samo. Nie potrafi wyciągać żadnych wniosków. Zaczynam się zastanawiać czy to nie Maciek albo jego kolega.
  • Odpowiedz
Najpierw mówiła że jest w szoku że to zrobił a teraz że na wszystko miał przyzwolenie

Ciekawe czym ja przekupili albo zagrozili ze nagła zmiana frontu :)
  • Odpowiedz
@balatka: mnie zastanawia czy produkcja ma ludzi za idiotów? XDDD czy oni myślą że nie widzieliśmy wyciętego fragmentu w którym ona jasno mówi że tego nie chciała? Jeśli już kazali jej wydać to oświadczenie to chociaż żeby było logiczne. No cóż banda kretynów XD Najgorsze jest to ze dzisiejsze pokolenie jest głupie jak but i uwierzy w tez bzdury
  • Odpowiedz
@ShandzT: @ShanaGoldfire: nie po prostu sam kiedyś popełniłem podobną głupotę(trochę mniejszego kalibru) na grupie klasowej z dziewczynami. Stad wiem że wyjaśnienie sobie wszystkiego na spokojnie jest lepszą opcją niż robienie dymu. (1 z 6 dziewczyn robić zaczęła kwasy u wychowawczyni i było źle wszyscy cierpieli a reszta umiała pogadać wyjaśnić wszystko i one niewinnie cierpiały bo jedna nie chciała pogadać i wyjaśnić wszystkiego tylko latała tak jak wy.) stad wiem
  • Odpowiedz
Grunt to zrozumieć że każdemu się zdarza popełnić błąd zachować się nieodpowiednio i grunt to wyjaśnić. Jakby Maciek zachowywał się tak nagminnie to też bym inaczej reagował a mu się raz zdarzyło dlatego Oliwia z Maćkiem chcą to tak między sobą zostawić.
  • Odpowiedz
@matib12: musisz zrozumieć też uczucia innych ludzi. Według ciebie dziewczyna powinna była pogadać a nie pomyślałeś że dla niej ta sytuacja mogła być nieprzyjemna, traumatyczna? Nie każdy ma mocną psychikę a ty nie wiesz czy ta dziewczyna w przeszłości nie przeżyła czegoś gorszego (molestowania lub napastowania). Ty później dodałeś jakieś swoje trzy grosze i ona później nie wytrzymała. To naprawdę nie jest nic takiego. Ty jesteś mężczyzną i nigdy nie poczujesz
  • Odpowiedz
@ShanaGoldfire: i teraz też spróbuj wejść w skóre maćka. Z tych dwóch stron sprawa na 100% wygląda inaczej. Jestem pewien że maciek nie chciał jej skrzywdzić tylko jak wyszło tak wyszło (ja też nie chciałem krzywdy żadnej z tamtych dziewczyn zrobić tylko w żartach to poszło). Podejrzewam że maciek również czuję niekomfortowo z tym że to wyemitowali. A mówienie że gdzieś jest jedna płeć jest gorsza od drugiej jej błędem bo
  • Odpowiedz
@matib12: jak ty w ogóle możesz porównywać masturbowanie się faceta przy nieświadomej dziewczynie do sytuacji w której jakaś dziewczyna która ma więcej ciała założy sobie ciasne szorty? Co ma piernik do wiatraka? Kobiety nie istnieją po to żeby nie zaburzać waszego zmysłu estetycznego bo ludzie wyglądają różnie. Jeśli faceci są tak puści i patrzą tylko na wygląd i nie maja lepszych rzeczy do roboty tylko oburzać się tym ze jakaś większa
  • Odpowiedz
@ShanaGoldfire: znam osobę która zna świetego Mikołaja. Sorry kiepski to dowód. #!$%@? i widzisz dla cb to gruba kobieta a dla mnie coś obrzydliwego i czuje się skrzywdzony w takiej sytuacji. Widzisz są to dwa różne punkty widzenia. Tak jak ty nie rozumiesz mnie czy Maćka i Oliwii tak samo ludzie po mojej stronie nie rozumieją was. Maciek liczył że ona śpi i nikt się o tym nie dowie porostu po
  • Odpowiedz
@matib12: już pomijając sprawę Oliwii ty naprawdę czujesz się skrzywdzony bo taka grubsza kobieta żyje i poprostu istnieje? Boże jakie to jest straszne jaki ty jesteś pozbawiony empatii. Może ta osoba powinna popełnić samobójstwo, ukryć się w szafie bo zaburza twój zmysł estetyczny. Podejdź do grubszej kobiety która cierpi na niedoczynność tarczycy, bierze sterydy z powodu choroby albo gwałtownie przytyła przez ciężką sytuacje w życiu i miej odwagę jej powiedzieć że
  • Odpowiedz
@ShanaGoldfire: jak się będzie ubierać nieodpowiednio do tuszy albo jak żreć jak świnia to zwrócę uwagę (bo dziewczyny które są tęgie z powodu choroby zazwyczaj próbują zadbać o siebie by dobrze wyglądać i to widać ).
  • Odpowiedz