Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Hej,

W zeszłe wakacje znalazłam taka grupę w Gliwicach, która działa pod nazwą Warsztat Miejski. Organizują wiele wspaniałych warsztatów z różnych robótek ręcznych. Po prostu: Zrób to sam! Przed pandemia odbywały się one stacjonarnie, a teraz... działa to online na zasadzie akcji pudełkowej. Po zapisaniu się należy odebrać pudełko z przygotowanymi materiałami (możliwa także wysyłka na adres). Następnie otrzymujemy filmik, który został nagrany przez prowadzącego warsztaty z instrukcjami jak krok po kroku coś można/należy wykonać. Początkowo warsztaty były bezpłatne. Obecnie cena waha się w granicach 40-50 zł. Związane jest to z faktem, że zbierają na szczytny cel: remont nowej pracowni.

Pierwszy mój udział w takich zajęciach związany był z tworzeniem własnego zegara metodą decoupage #picrel Drugim razem zrobiłam koszyk ze sznurka t-shirt bez użycia jakiegokolwiek narzędzia. Wystarczyły tylko moje palce. ;))
Obecnie trwają zapisy na warsztaty "kartonoza" podczas których będzie można wykonać swoją własną lampkę. To będzie już mój trzeci udział.

Uprzedzam - to nie jest żadna reklama. Uważam tylko, że takie inicjatywy należy wspierać. Jak ktoś szuka inspiracji i chce sięgnąć po coś zupełnie nowego, to jest do tego okazja. A jak pandemia się skończy, to kto wie. Może do zobaczenia w warsztacie?

#handmade #rekodzielo #diy
Pobierz Desstiny - Hej,

W zeszłe wakacje znalazłam taka grupę w Gliwicach, która działa pod ...
źródło: comment_1617527903eVFDczI3kogQKSOjGVA3OV.jpg
  • 1