Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy #callofduty :

Mieliście sytuacje, że straciliście konto #activision? Jestem w takiej sytuacji i nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wczoraj dostałem e-mail, że moje konto #psn zostało odłączone od konta Activision. Próbuje zalogować się na konto Activision - nie mogę. Przy wybieraniu opcji „odzyskania hasła” nie dostaje emaili zwrotnych. Jednym słowem - jestem w dupie. Jakaś szansa na przywrócenie konta jest ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franelo: Mi ukradło raz konto. trzeba się zgłosić do suportu. Typ na czacie nie widział w ogóle mojego konta jak by nie istniało, powiedział, że jedyne co może zrobić to wysłać sprawę do magików wyżej. Po około pięciu dniach ciszy odzyskałem konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marton: Wysłałem już formularz. Czekam jeszcze na chat , aż będzie dostępny. W razie czego się odezwę, jak i gdzie kontaktować się z tą „górą”
  • Odpowiedz
@franelo: Przez różnice czasu czat zazwyczaj jest dostępny około 22, a do "góry" zgłoszenie wysłał gościu z czatu, ja nic nie robiłem. Jak się dostaniesz na czata to pasowało by mieć jakieś screeny z nazwą profilu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marton: Mają +9h, dostępni od godz. 20 naszego czasu. Odpaliłem o kilka minut po 20 i było już 50 osób przede mną i 1,5h czekania. Ale się dostałem, przekazałem informacje - nie miałem screenow ale miałem starą nazwę konta (z emaila o odłączeniu psn z Activision).

Dostałem info, że odnalazł moje konto, przekaże do działu odzyskiwania i w ciągu 10 dni roboczych powinienem odzyskać konto. Uff, a już byłem załamany
  • Odpowiedz