Wpis z mikrobloga

Nie jestem zbytnio zadowolony z dzwięku na słuchawkach, dokładny model słuchawek to AKG K52, podpinam je do Boss'a katany 50.
Jest to raczej kwestia podpięcia słuchawek do wzmacniacza, czy słabej jakosci słuchawek? Lepiej zainwestować w interface audio czy słuchawki.
#gitaraelektryczna
  • 6
  • Odpowiedz
Na katanie szału nie zrobisz chyba ze na cleanie, ja odstawiłem go oraz gt-100, i przesiadłem się na focusrite i guitar riga plus monitory m-audio, do plumkania w domu zestaw zajebisty, do tego reaper i świat jest Twój.
  • Odpowiedz
@ActiZ: na sluchawkach zawsze bedzie inaczej, probuj znalezc swoje ustawienie. A jesli mozesz wydac wiecej to focusrite i dobry software z monitorami (polecam z subwooferem). Jak mialbys pytania to pw, chetnie pomoge, albo przekaze pytanie bardziej doswiadczonym ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ActiZ: generalnie to wyjście słuchawkowe wzmacniaczy to nie jest optymalne rozwiąznie z kilku powodów.

Katana ma wbudowany interfejs audio, więc możesz podłączyć do kompa i sprawdzić czy takie rozwiąznie ci pasuje zanim wydasz kasę na cokolwiek.

https://neuraldsp.com/ ma całkiem ok brzmiące wtyczki z trialami.
  • Odpowiedz