Wpis z mikrobloga

@croppz: @psposki: LEWAKI ZGŁASZAJĄ ZA SŁOWO IDIOTA HAHAHAHAHAHAHAHAHA ZATEM POWTÓRZE

WIELKANOC TO JEST SWIETO ZMARTWYCHWSTALEGO JEZUSA CHRYSTUSA KROLA WSZECHSWIATA wiec jak popieracie takie akcje jak te to nie swietowac mi tu tylko do roboty!!! zadnego swieta dnia odpoczynku!!!!!
  • Odpowiedz
@Badly hehe katolu?pewnie plujesz na własną matkę babkę itd? Wy to tacy #!$%@? jesteście że wasza tolerancja jest tylko na wasze potrzeby i kiedy wam to pasuje. Tak robią chorzy psychicznie ludzie. Atakować możecie ale was już nie. Lecz się #!$%@?
  • Odpowiedz
pewnie. Lepiej przymykać oczy na jawne niesprawiedliwości.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Wiesz to nie wina tych ludzi w kościele, że akurat kościoły otwarte, a siłki nie choć rzeczywiście tak nie powinno być. Tak samo jak ktoś zgłasza chodzących na lewo na siłownię czy do restauracji to tak jest kapusiem, nawet jeśli zasłania się pisowskim prawem pisanym na kolanie, bo po roku nie wierzę w troskę takich jednostek o zdrowie. Dlatego JarKacz sprawuję władzę
  • Odpowiedz
No na prawdę wielka niesprawiedliwość ze ludzie gromadzą się w jednym miejscu. O zgrozo zginiemy przez to


@GodejMiTeresa: a nie jest to niesprawiedliwe? Dlaczego kościoły mogą funkcjonować normalnie, pomimo olewania obostrzeń, a siłownie są zamknięte od wielu miesięcy? Statystyczny bywalec którego z tych miejsc jest bardziej narażony na ciężki przebieg covid-19 - siłowni czy kościoła?

@djtartini1: ja cały czas mówię o tych podwójnych standardach względem Kościoła. Tak samo
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Dlatego nie jestem za zamykaniem czegokolwiek. Jak uważasz ze zarazisz się w takim miejscu to nie wchodź ale jest duża grupa ludzi którzy chcą iść na siłownie i do kościoła i się nie nie boja wirusa wiec z jakiego (racjonalnego) powodu miałbym im zabraniac? Sam decyduj i idz gdzie chcesz a nie zakazuj wszystkim dookoła bo.. no właśnie bo co? Bo się zakaże? Kościół jako jedyny se wyrobił taka
  • Odpowiedz