Wpis z mikrobloga

@cin123654: załatali tylko część bugów. Nadal istnieją takie które nie pozwalają ukończyć (a nawet rozpocząć) niektórych misji.
Poza tym Cyberpunk w wersji 1.2 to nadal nie gra którą pokazali na NC Wire
@needer: ten cin to psychofan cyberpunka. Być może nawet płatny troll sądząc po olbrzymiej aktywności na tagu. Przed wydaniem kasy na tę niedoróbkę 3 razy się zastanów. Do premiery sam byłem fanem gry, ale gdy zobaczyłem w jakim jest to stanie to zrozumiałem że CDPR opluło graczy.
@PieceOfShit: Bla bla bla, a kolega to kłamczuszek bo pokazuje filmiki ze starej wersji gry. Jakby zależało pokazac jakie to jest okropne.

A ja powiedziałem żeby zalukał sam, nie słuchał się nikogo tutaj, na YT wersji 1.2 a nie jakiegoś gniota sprzed kilku miesięcy

A poza tym, mam PC - u mnie działa
@needer: jeżeli pytasz o jakość gry pod względem bugów to tak, będzie ich dużo jeszcze.

Jeżeli pytasz o grę jako samą grę to zauważ że tu od 4 miesięcy jest pełno osób które tą grę kochaja i osoby które przez 4 miesiące na nią jadą. Ja tam nie wiem, ale jak mi się coś nie podoba to to olewam i nie interesuje mnie to a hejterzy cyberpunka 4 miesiące ciągle tutaj
@needer: Niespecjalnie - na konsolach starej generacji jest co prawda lepiej niż bylo w dniu premiery, ale wciąż daleko do sensownego poziomu komfortu zabawy. Na Twoim miejscu bym poczekał jeszcze na kolejne patche, albo przynajmniej jakieś informacje co dalej z grą - czy prace dalej skupione są na patchach, czy już skupiają się na DLC, bo jeśli DLC to znaczy, że już większych poprawek nie będzie, wiec grę możesz sobie odpuścić.
Tylko dodam, że kumpel grał na premierę na One X i gra działała mu dobrze, także nie martwilbym się o performance