Wpis z mikrobloga

@AmokK musi być na 100% drugi pokestop, poszukaj po okolicy ewentualnie daj PW z lokalizacją to sprawdzę w apce IItc mobile komórki s2 w twojej okolicy i zrobię ci zrzut ekranu gdzie znajduje się 2 stop
@AmokK ciężko mi na to odpowiedzieć, nie mogę znaleźć odpowiedzi w internecie, może ktoś tutaj z forum posiada wiedzę na ten temat, wydaje mi się, podkreślam wydaje mi się że jest to około 1 kilometra.
@AmokK Przemierzyłem na mapach google moją komórkę s14, jest to mniej więcej obszar o długości 600x600 m. A znalazłem informację że komórki mają różną wielkość dlatego nie ma konkretnej odpowiedzi w Internecie.
@AmokK Dziwne, ciężko mi na twoje pytanie odpowiedzieć , prawidłowo powinno być tak że już drugi pokestop postawiony tam powinien spowodować przeksztalcenie się pokestopa w gyma, a widzę że już nawet 3 punkty są.
@AmokK: Gymem będzie drugi, szósty i dwudziesty punkt w kratce s14. Nie może być więcej gymów. Możliwe, że ktoś przesunął pokestopa do sąsiedniej kratki.
@Cmlclth jeżeli kolega twierdzi że ten konkretny stop zmienił się w gyma a te 3 poi razem są już od dawna to nie jest możliwe że przesunięcie jego spowodowałoby utworzenie z niego gyma, zwłaszcza że z któregoś z tych 2 pozostałych powinien utworzyć się gym wcześniej. Z drugiej strony czy to tak naprawdę ważne teraz? Powinieneś się cieszyć @AmokK że masz bliżej arenę ( ͡º ͜ʖ͡º)