Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki, piszę ten post bo nie wytrzymuję psychicznie już. Nienawidzę swoich rodziców za to jak mnie traktują. Chcę się zabić, ale nie potrafię bo mogę tym skrzywdzić kogoś bardzo bliskiego memu sercu. Mam gdzieś już to wszystko. Najbardziej nienawidzę za wszystko #!$%@? religii i PiS. Jestem wierzący, ale no k... traktują mnie jak dziecko mimo, że reszta rodzeństwa robi co chce. Je... mnie już ten cały shit w tym kraju. Najgorsze jest to, że nic nie mogę zrobić bo już raz po próbie pogorszyłem sytuację i rodzina prawie zeszła na zawał. Święta? Ku.. gdzie? Chyba tylko w tych głupich reklamach i filmach... Jestem na skraju wytrzymałości i jeśli się pogorszy to nie wytrzymam i ehh... Boli mnie serce, że własny ojciec tak mnie traktuje, a matka nazywa Antychrystem bo .... Pis. Dlaczego ja muszę to wszystko przechodzić od dziecka, a jestem już dorosły. Dlaczego mój kuzyn jest w tej śpiączce a nie ja? Dlaczego ten graj jest g₩#£^ i patologia żyje lepiej jak taki Magical niż zwykły człowiek. Dlaczego tak bardzo nienawidzę wszystkich, co narzekają tylko na to jaki iphone kupić itd. Dlaczego ten świat to istne piekło na ziemi. Nienawidzę tego. #!$%@?ć ten Kraj i to wszystko...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60678424419888000b5d335a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz