Wpis z mikrobloga

Tydzien temu w piatek byl u mnie ziomek i regulował okna. Wyszedł mu pozytywny wynik testu covid i dzis rano obudził mnie jakże wspaniały telefon - ma Pani kwarantanne. Do 5 wlacznie (10 dni od spotkania z kolegą). I psu w dupe dlugi weekend. Myslalam ze skorzystam z pogody a tu taki #!$%@?. Czuję się dobrze, zero objawów ale kwarantanna.
Na szczescie ziomeczki mi podeslaly linka, ze moge sie zapisac na test i jesli jutro bedzie negatywy to mi zdejmą kwarantannę. Także trzymajci kciuki żeby było negative ( ͡° ͜ʖ ͡°). #covid19 #koronawirus
  • 11
@Gon70: Nie wiem. Czuje się dobrze, dzwonił do mnie nawet dzień wcześniej i pytał czy wszystko ok. Bo ma pozytywny wynik. Mówiłam ze jest ok. Powiedział ze spoko. Potem przepraszał ze się zapomniał jak pytali... ecchhh... już nie chciało mi się wnikać. I tak nie zamierzałam się z nikim spotykać, ale na jakiś samotny spacer bym poszła, a tak to dupa totalna. Albo na rower. Dobrze ze zakupy miał mi kto
@LibertadParaTodos: No, trochę Janusz. Trochę się wnerwiłam... ale już mi się nie chciało drążyć.

Przyznał się tylko ze w niedziele był w kościele xD w piątek widział się ze mna, wiec Z A J E B I S C I E ze mnie zgłosił xD domyslam się, ze zaraził się w kościele