Wpis z mikrobloga

@FlasH: O ile nazwanie go prawakiem jest kontrowersyjne, to generalizacja prawaków jako takich #!$%@?ów to brzydka manipulacja. Prawie jak TVP, któremu tak sprawnie (i tutaj bez żadnej ironii) wytykasz kłamstwa.
  • Odpowiedz
@mako111: przypomnijmy wyczyny prawaków z ostatnich dni.

Prawa zwierząt wg ministerstwa edukacji:

Informacja o tego rodzaju treściach w podręczniku dla najmłodszych bardzo mnie zaskoczyła, a zarazem zbulwersowała. Uważam, że szkoła nie powinna być miejscem ideologicznej
  • Odpowiedz
Zachowanie godne potępienia, a za czym by lewak mógł ciągnąć? Rowerem czy hulajnoga? Żaden lewak nie jest w stanie prawka zrobić , a co dopiero zarobić na jakikolwiek pojazd mechaniczny


@czz2: chyba wyborca rzeczonego senatora się tu pojawił. Co mil na celu ten żałosny komentarz?
  • Odpowiedz
@FlasH: Prawaków w Polsce są miliony i to, że któryś z nich zrobi coś nieetycznego nie powinno być zaskoczeniem właśnie przez ilość osób. Co chwilę na wykopie pojawiają się materiały z czarnoskórymi przestępcami i podejrzewam, że mimo tego nie opowiadasz znajomym i nie tworzysz wpisów na mirko, że murzyni to bandyci?

PIS ma cechy prawicy, ale pod katolicko - narodową pelerynką przemyca prawie komunistyczną politykę socjalną i gospodarczą. Wieje tak
  • Odpowiedz
@mako111: Wiem, że są miliony. Znam nawet dwóch nieprawdopodobnie inteligentnych. Jest z tym tylko jeden problem - górnolotne prawicowe idee są wykorzystywane przez pis do obrzydliwych rzeczy.

Do chronienia pedofilów, do odbierania praw uznanych w całym cywilizowanym świecie za podstawowe, do zawłaszczania instytucji państwa i niszczenia fundamentów demokracji.

Wykorzystują do tego całe masy głupich ludzi, którzy mają satysfakcję z czyjegoś nieszczęścia.
Wpisz George Floyd w wyszukiwarce wypoku i powiedz, jak
  • Odpowiedz
@FlasH: z drugiej strony robienie z przestępcy męczennika i płakanie nad jego losem wywołuje u mnie potężne dawki cringe'u. Gdyby to polski Seba wyklęty zmarł w taki sposób, to nikomu nie chciałoby się nawet splunąć.
  • Odpowiedz
@mako111: Przestępca, zaćpany seba wyklęty został we Wrocławiu uśmiercony przez policjantów. Przypominasz sobie?
Czy ktokolwiek powiedział, że to ćpun i dobrze, że "zdech"?
Porównaj to z reakcją na uduszenie Floyda.
  • Odpowiedz
@FlasH:
Nie ma co porównywać torturowania człowieka zatrzymanego przypadkowo do brutalnego, ale dość standardowego zatrzymania podejrzanego, który nie wykonuje poleceń policjanta.

Nie będę się kłócić ani o Floyda ani o nic :D Chcę Ci zwrócić uwagę na to, że taka generalizacja bywa szkodliwa, a skłócenie ludzi jest niektórym na rękę.

Spokojnego weekendu życzę.
Piosenka trochę w temacie
  • Odpowiedz
@mako111: Krzywdząca generalizacja? To musi być coś nowego w środowisku prawicowców. Imigranci przenoszący choroby, gwałcący Szwedki i podpalający samochody we Francji... nie kłuło Cię to w oczy?
A może to, że muzułmanie odpowiedzialni są za zamachy terrorystyczne?

I naprawdę - ja nie chcę dzielić. Jak chcę pokazać kto de facto stoi za pomysłami typu wypowiedzenie konwencji stambulskiej. Przecież przewodniczący komisji ds. pedofilii - która przez półtora roku nic nie zrobiła
  • Odpowiedz