Wpis z mikrobloga

#bartosiak
Czuć coraz większy zawód tym, że jego działania nie przyniosły takiego skutku jaki oczekiwał. Nie da się zmienić polityki pastwa spotykając się z różnymi ludźmi i ich przekonywać do swojej racji. Trzeba zacząć od podstaw. Potrzebni są do tego cybernetycy, którzy pomogą określić jaki system zależności panuje w państwie, kto jest ważny a kto nie. Czym się kierują ci którzy mają władzę. To cybernetycy powiedzą nawet jakich metod używać, żeby osiągać cele. Ale żeby w ogóle zrozumieć ważność tego co wspomniałem to trzeba wysłuchać minimum 80 godzin seminariów polskich naukowców i specjalistów w tej dziedzinie. Co najlepsze, oni to udostępniają za darmo.

Mam wrażenie, że ludzie zajmujący się geopolityką pozjadali wszelkie rozumy bo patrzą dalej niż ci którzy patrzą na samą poltykę. Trzeba okazać pokorę i pójść jeszcze dalej. Trzeba mieszać #geopolityka z #cybernetyka i dopiero można osiągać rezultaty i cele. Samo zrozumienie geopolityki nie pozwala osiągać celów. Geopolityka pozwoli ustanowić strategię długofalową, cybernetyka pozwoli ustalić jak tę strategię zrealizować. Zróbcie to dla dobra Rzeczpospolitej, to już naprawdę ostatni gwizdek.

#polska
  • 7
  • Odpowiedz
@kRz222: przesyłam film z analizą ICAS uwzględnijącą cybernetyczny wzorzec konfliktów Kosseckiego na temat możliwości sterowniczych jakie ma Polska w obecnym rozdaniu:

"Komentarze 8 dnia" to nowy program publicystyczny, który skupia się na analizie aktualnych, najważniejszych wydarzeń na świecie.


Redaktorzy prowadzący:

Marcin Hagmajer

Tomasz Banyś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRz222: bartosiak nie ogarnia podstawowych narzędzi ponad swoją dziedzinę. Przecież na jednym z filmów gdzie rysował na mapach długopisem od wacom po tablecie ciągle podkreślał że to dla niego nowość, że nie na tablicy i mazakiem po mapie i przeprasza jak nie ogarnia ;d a ty jeszcze oczekujesz aby realnie wyszedł poza swoje ramy poznawcze. Myślę że przekaz ma trafić też do wyborców aby zrozumieli że za walka partyjna kryje
  • Odpowiedz
ciągle podkreślał że to dla niego nowość, że nie na tablicy i mazakiem po mapie i przeprasza jak nie ogarnia ;d a ty jeszcze oczekujesz aby realnie wyszedł poza swoje ramy poznawcze


@PortowySzczur: To bardzo dobrze o nim świadczy, bo jest świadom swoich słabości i wie, że ciągle się musi doszkalać, rozwijać. Dzięki temu jego wiedza i umiejętności nie kończą się na wykładzie z 2018 roku, ale ciągle się rozwijają.
  • Odpowiedz
@kRz222: Akurat ludzie zajmujący się geopolityką, podejmują także zagadnienia cybernetyczne, nie są zamknięci wyłącznie na swoją dziedzinę. Na studiach z geopolityko jest nawet przedmiot socjocybernetyka
  • Odpowiedz