Wpis z mikrobloga

@swinkapl: ale to nie jest wysmiewanie orientacji właśnie. Dla mnie poziom neandertalczyka to prezentuja osoby, które nienawidzą osób o odmiennej orientacji i oburzają się jak ktoś o nich wspomni.
Nazwałbym kogoś gejem nie żeby pośmiać się z gejów tylko czlowieka, który poczuje sie niepewnie ze swoją orientacją i dostanie zaćmienia, bo nienawidzi ludzi homo. Widzisz różnicę?
Dla mnie poziom neandertalczyka to prezentuja osoby, które nienawidzą osób o odmiennej orientacji


@wiecznylowcaumyslow: No to oczywiste.

Nazwałbym kogoś gejem nie żeby pośmiać się z gejów tylko czlowieka, który poczuje sie niepewnie ze swoją orientacją i dostanie zaćmienia, bo nienawidzi ludzi homo. Widzisz różnicę?


@wiecznylowcaumyslow: Nie widzę. Jesteś dla mnie tak samo dziwny z wyśmiewaniem orientacji jak neandertale.
@wiecznylowcaumyslow: Wyśmiewanie czyjejś przynależności narodowej to nie rasizm. Ale jakbyś był w Stowarzyszeniu Obrony Mniejszości Ukraińskiej w Polsce, a później nazywał każdego swojego wroga banderowcem i hehe ukrem, to pomyślałbym, że jesteś co najmniej jebnięty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swinkapl: smianie sie z czyjegoś pochodzenia to też rasizm. Nie wiem czy się nie rozumiemy czy sie nie zgadzasz po prostu ze mną.
Moim zdaniem jak powiesz jakiemuś nacjonaliście, że moze być w części pochodzenia narodowości, ktorej nienawidzi nie jest rasizmem, ani smianiem się z tej narodowości tak samo jak zasugerowanie homofobowi, że może byc gejem nie jest równoznaczne z wysmiewaniem orientacji lub byciem homofobem