Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki.
Chcę kupić odkurzacz automatyczny, budżet do 1000zł, ale wolałbym bardziej 800. Jednak Ilość produktów w tym przedziale cenowym mnie przytłacza, liczę na jakąś poradę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam mieszkanie 60m, bez dywanów (będzie jeden, ale z długim włosiem, więc i tak odpada odkurzanie). Pies i duża ilość sierści. Ze wględu na metraż podział na piętra i jakaś potężna bateria nie jest potrzebny. Chciałbym, żeby urządzenie w miarę odkurzało, a nie rozrzucało, a mopowanie dało jakiś ślad. Podział na pokoje, wirtualne ściany. Fajnie, gdyby gadał z Google Home (mam głośniki w domu, a mama zapewne nie będzie często korzystała z apki) lub miał pilot.
Ceny są różne, w przypadku Mop Pro/Viomi SE chyba nawet lepiej dopłacić 100zł i mieć z Polskiego sklepu...

Myślałem o paru modelach: Dreame D9 (najdroższy, zniechęcił mnie trochę test na YT), iLife L100, Xiaomi Mop Pro (wersja CN trochę odstrasza i słyszałem, że model ma problemy z zawieszaniem się na środku pokoju)/Viomi SE, lub z mniej znanych NEATSVOR X600 i ABIR X6

Miał ktoś styczność z czymś? Licze na to, że jutro jeszcze rzucą kodzik 50/200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress #xiaomi #ilife #kupujzwykopem #chinskiecuda
BetPay - Witajcie Mireczki.
Chcę kupić odkurzacz automatyczny, budżet do 1000zł, ale...

źródło: comment_1617309889poPbXAAF3WQ9iqrftWTbfe.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Szczerze to nie wiem czy jest coś sensownego w tej cenie. Też chciałem robota, ale ostatecznie kupiłem pionowy odkurzacz Elektroluxa (na baterie). Zdecydowanie polecam. Ręcznie machniesz kilka razy i posprzątane. Mega zmiana w stosunku do klasycznych odkurzaczy.
  • Odpowiedz
@BetPay: dopłać do s5 max. Podziękujesz później. Te tańsze niby to samo a się coś pieprzy co jakiś czas robotowi. Kolega ma vacuum pro i klnie. Nie jest to mega często ale jednak mu się cała mapa spieprzy albo nawet nic się nie psuje a robot się gubi i nie może odnaleźć. Mam z dwa lata s5, a rodzice od kilku mc s5 max i działają obydwa perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
@BetPay: w tej cenie zdecydowanie vaccuum mop pro wersja chińska czyli STYTJ02YM, ta wersja jest nawet lepsza niż global bo dostaje dużo szybciej aktualizacje firmware i nie ma z nią absolutnie żadnych problemów opisanych wyżej. Jedyny minus to brak polskich komunikatów ale to też nie jest wielki problem bo albo można je po prostu wyłączyć (wyciszyć) albo ręcznie dograć język polski co nie jest jakoś bardzo skomplikowane (odkręcenie czterech śrubek
  • Odpowiedz
@hazowyyyy4: kod rabatowy znowu zadziałał, kupiłem iLife za 700zł. Mogłem też Dreame D9 za 950 lub S5 Max za 1250. Ale dokładanie aż 500zł mnie nie przekonuje. Najwyżej się zrażę, myślę, że odsprzedam za cenę zakupu i dorzucę do S5 Max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki Panowie!
  • Odpowiedz