Wpis z mikrobloga

Polecacie teraz wziąć pod obserwacje jakieś spółki? Kompletnie żadnych pomysłów. Oprócz Polimexa nie mam nic w portfelu. Czekałem na zwałę, ale chyba się nie doczekam -.-

#gpw #gielda
  • 29
  • Odpowiedz
@PISowski_inwestor:

PkpCargo obczajam i ogarniam. Już mi pozwolił trochę zarobić. Vistulka powiadasz? W sumie myślałem o tym ale w przypadku zwały na CCC, że może będzie przepływ kapitału od inwestorów, którzy ładują w tego typu... branże.

Dzięki za przypomnienie ;p
  • Odpowiedz
@Thorrand: no spoko, ja właśnie czytałem wstępny raport VRG są na minusie 40mln rok wcześniej byli na plus 70mln, pewnie poczekal bym na to co sie stanie po raporcie oficjalnym i wtedy wskoczył ewentualnie
  • Odpowiedz
@Thorrand: huuuge games - wbrew przewidywaniom poleciało ostro na debiucie, teraz od 2-3 tygodni mieli 42-43 zł. Do końca kwietnia roczny raport za 2020 z rekordowymi wynikami (ponad 300 mln dolarów przychodu), plus ma w tej chwili 4 rekomendacje w przedziale 53-63 zł.
  • Odpowiedz
@Overrr:

Asbis odjechał. I obczajałem go gdy Widmo pisał o nim przy ~10 zł. Wtedy mnie nie przekonał, więc teraz tym bardziej.

XTB - wiem, przed dniem dywidendowym zapewne będzie podbitka. Czekałem, żeby go złapać wcześniej za 16,5 to brakło 10 groszy ;]

INC - nie mój klimat :/

Ale dzięki ;p
  • Odpowiedz
@Thorrand
TOYA coraz bardziej się rozpędza, bardzo stabilna spółka z dobra płynnością.
Pozbud może i już trochę rozgrzany, ale moim zdaniem spokojnie pomalutku będzie szedł do góry.
INC również może być rozgrywana pod szacunkowe wyniki, osobiście posiadam ją w portfelu ze średnią 6.80 i czekam na rozwój sytuacji. Skoro zarząd tak się obkupił, nawet płacili grubo ponad 8zl za akcję, to coś musi być na rzeczy.
  • Odpowiedz
@Thorrand:
Celon Pharma. Firma poważna a nie jakiś kmiot i jest bardzo duża szansa, że odpali w najbliższym czasie. Jak tylko podpiszą umowę na swój najbardziej zaawansowany projekt to będzie skok podobnie jak na OAT w zeszłym roku albo Mabionie ostatnio (oczywiście nie aż tak spektakularny, bo obecna wycena już trochę to dyskontuje).
  • Odpowiedz
@galeon:

Wczoraj sprzedało. 34,5 zł. 1k akcji ze średnią 29,85 chyba. Nastawiałem się na sprzedawanie powyżej 35 zł ;]

No ale cóż. Raczej teraz będzie sukcesywnie wracać do tych 30. Info o dywidendzie dopiero na maj. Ofc. mogę się mylić, ale nie chcę potem gadać, że 7% rok do roku na PZU to cudowny zarobek XD #!$%@?ę.
  • Odpowiedz