Wpis z mikrobloga

Marcinie @armario Szafo Musiale, jesteś zajebistym człowiekiem. Twoje podejście do życia, luz i dystans powinny być znakiem i drogowskazem dla całej polskiej sceny YouTube. Testujesz mega sprzęty, TestHub to ważny kanał dla każdego polskiego technomaniaka. Przecież ta nowa szczoteczka do zębów, czy fizyczny przycisk-skrót do HomeKita - sam kupiłem i jestem mega zadowolony.
Dzięki twoim wyprawom poznałem kulturę i obyczaje wielu krajów. Kulturę przede wszystkim kulinarną. A skoro już jesteśmy przy kulinariach - korzystam z twoich poleceń. Kanapka Drwala to sztos nad sztosy, w życiu nie jadłem lepszego burgera, a za każdym razem jak jestem w Kielcach, obowiązkowo idę do Del Favero albo Pana Miyagiego. Ale wielokrotnie odtwarzałem też dania, które robisz w kuchni. Powiem wam, że są na prawdę zajebiste. Pizza z paprykarzem czy bigosem to idealne połączenie dwóch kuchni. Kiedy ją jem, zaczynam w głowie śpiewać wersy hymnu - "z ziemi włoskiej do Polski". Jutro Wielki Piątek, w mojej tradycyjnie nie je się wtedy mięsa (wiem, to dla ciebie trudny czas). Na szczęście, już od kilku lat całą rodziną opychamy się najpyszniejszą, wegetariańską przekąską na świecie - cygańskim oreo z twojego przepisu.
Twoja rzetelność, jakość vlogów, samozaparcie w prowadzeniu fast foodowej diety (fajnie że pozwala utrzymać wagę, ja bym chyba nie dał rady tak restrykcyjnie jej przestrzegać), brak ukrytych reklam na kanale - o co nie łatwo w tym skomercjalizowanym świecie - a co za tym idzie, uczciwość w wygłaszaniu recenzji, to jest TOP polskiego YouTubea. Pozdrawiam serdecznie, i życzę wielu sukcesów w dalszej działalności. Jestem dumny z tego, że należę do #rycerzekomody i mogę panu wysłać na przykład paczkę z tigerami, sosem algierskim i żelkami z Biedronki dla Kasandry.
Krótko mówiąc, panie Marcinie, jest pan sensacją. Nie przejmuj się druszlakami z wypoku, oni chcieliby żyć tak jak ty - mieć piękną kobietę u boku, testować gotowe dania z marketów albo produkty z AliExpress, czy też chodzić z kolegami po galerii.


#mocnyvlog
  • 2