Wpis z mikrobloga

Za Sekcja Past, tylko edytowe żeby było aktualne:

Prima Aprilis to jest najbardziej żenujący dzień w roku i nawet z tym nie handlujcie.

To jest ten dzień kiedy każdy, dosłownie każdy, chce na siłę być śmieszny. Wszystkie te pożal się boże agencje marketingowe silą się na jakieś heheszkowe fejkniusy, jakieś publiczne osoby to samo, nawet ciotka z wujkiem zadzwoni i strzeli #!$%@? że coś się niby #!$%@?ło. Nie no serio, śmiesznie w #!$%@?. I cały dzień wszystkie social media #!$%@? potokiem wiadomości w stylu

“Polska remisuje z Anglią i zapewnia sobie awans na mistrzostwa!”,
“Dotarliśmy do Spotify Jacka Kurskiego - utwór Maty na pierwszym miejscu odsłuchań!”,
“Od poniedziałku otwieramy restauracje - zobacz gdzie!”,
“Lewandowski wraca do Pogoni Szczecin”.

NO #!$%@? HAHAHAHAHAHA NIE MOGE ZATRZYMAJCIE TĘ KARUZELĘ ŚMIECHU, HALO ANETA CZY TO JEST PRAWDA CZY ŻART, BO JUŻ SAM NIE WIEM

gifzesmiejacymsienakabaretachjanuszem.gif

I to wszystko okraszone jakąś fotoszopką lvl mistrz painta.

- Synek, bo nauczycielka przysłała smsa że masz dwie nowe jedynki AAAAAAAA PRIMA APRILIS AAAAHAHAHAHAHA BYŚ WIDZIAŁ SWOJOM MINE

I widzisz #!$%@? pękających ze śmiechu ludzi którzy nie wiedzą, że Twoja mina to nie szok tylko wyraz najwyższego możliwego zażenowania.

Jeszcze dobrze, że teraz korpo siedzą na home office, to przynajmniej uniknę komunikatów o zepsutych ekspresach do kawy, żarcików że przecież deadlajn był do dziś a nie do końca tygodnia, ja #!$%@? jak dobrze że to mnie ominie.

I następnego dnia oczywiście każdy portal internetowy, każdy pej na fejsie, każdy #!$%@? śmieszek project manager w korpo pisze sprostowanie że HEHE WIECIE TO BYŁ TYLKO ŻART HEHE KTO SIĘ NABRAŁ? Serio #!$%@?, mistrzostwo komedii, łał, wyjdź za moją córkę.

Nie ma bardziej żenującego dnia w roku niż #!$%@? Prima Aprilis…

#pasta #heheszki #primaaprilis #takaprawda
  • 1