Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Czwartek, 01 kwietnia 2021. Imieniny: Teodory, Grażyny, Ireny. Słońce wstało dziś o 06:19. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 13 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:21. Ciemna noc zapadnie o 20:42, ale gwiazd można wypatrywać od 19:58. Dziś zaczyna się nowy miesiąc, Wypłata już tuż tuż ( ͜͡ʖ ͡€)
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 31
  • Odpowiedz

Dzień dobry! Już w domu na Żuławach.
Łącznie z myciem auta dojazd do domu z Berlina zajął mi 6 godzin.
Teraz trzeba pojechać w miasto załatwić najpilniejsze pierdoły a reszta dnia już będzie wolna.
Smacznego: śniadania, obiadu i kolacji, z pyszną kawą lub herbatą a może yerbą. Uśmiechu wraz z dobrym humorem i nie przemeczajcie się i nie przepracowujcie.
Dzisiaj Moby:
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz

Cześć i czołem, dzień zapowiada się słonecznie, aż chciało się wstać. Ale zaraz potem spojrzałem w lustro i się wszystkiego odechciało. ʕʔ Fryzjerów mi pozamykali a ja od prawie 5 miesięcy się nie ścinałem. Zarosłem jak małpa długowłosa i coraz trudniej okiełznać czuprynę. Moje włosy chyba odłączyły się odemnie i żyją własnym życiem. Niestety nie orientuje się jak działa fryzjerskie podziemie więc muszę jeszcze trochę poczekać - to
bolorollo - ! @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazekone: @Tanczacyparalityk: @...
  • Odpowiedz
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica @Jurgen_Van_Beethoven @nie_mowie_po_kociemu @zt_im @ZielonkaUno

Dobry :)
Udanego dnia, jesteście najlepsi i tęsknię za Wami.
puszczam sobie w pentli Afrykę na uspokojenie :)
Jestem sama w biurze więc mogę :p
  • Odpowiedz
@TomTailor100 a dzięki pozdrowię. .
Odstawiłem mamę na szczepienie. W mieście Elbląg nie wiadomo kiedy będzie termin, a u nas w gminie po 5 minutach od zapytania zaproszenie ¯_(ツ)_/¯
Przy okazji zapytałem czy nie ma jednej wolnej to bym miał z głowy ale niestety wszystko zajęte.
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck @lenythenub

Firma niebieskiego dostała się do programu szczepień (jako firma farmaceutyczna), no i niebieski się zgłosił, a przy okazji mnie też - jako najbliższego domownika. Także ten, jakiś plus. Dzisiaj mam na później do pracy, to sobie
o.....i - Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud...

źródło: comment_1617262279VBcGSP35EUZUnUiUeoL1xT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry koledzy czytam wyzej ze chcecie sie szczepic ludzie prosze was przeciez oni chcq was tymi szczepionkami manipulowac wy sie zaszczepicie a potem wszystkie choroby swiata sie dla was przypaletajq no na co wam to potrzebne przeciez te szczepionki i tak nic nie robiq nie pomagajq
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica @Jurgen_Van_Beethoven @nie_mowie_po_kociemu @zt_im @ZielonkaUno
@Sikorka2017:
Witajcie. Nie zgadniecie, co dziś robię.
Dla odmiany od kopania jest kopanie. W polu ornym w granicach administracyjnych Oświęcimia.
Byle do 14 i fajrant, mam tu ambitnie ukopać 150 metrów za dniówke, więc zobaczymy, co to z tego wyjdzie.
Pogoda znakomita, wczoraj
  • Odpowiedz
@TomTailor100: ja ci argumentow rzeczowych nie podam bo ja sie nie znam sie ale duzo ludzi mqdrzejszych ode mnie muwi ze szczepionki do zycia nie sq konieczne ja sie zaszczepie sie tylko w ostatecznosci jak juz nawet do biedronki nie bedq chcieli mnie wpuscic bo ja sie po prostu boje no i moze jakos jak te szczepionki bedq lepsze bo teraz no jakos znajomi co sie szczepiq to potem lqdujq na
  • Odpowiedz
@wynalazek_one: na święta wracam do rodziców, to mogę jakieś zdjęcia maminych i babcinych kwiatków zrobić - szczególnie, że moja babcia ma kilka okazów pięknych storczyków ( ʖ̯) no i jakieś foto z działki może będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz