Wpis z mikrobloga

Panowie kilka uwag na gorąco. Mimo wyniku jedno trzeba sobie powiedzieć: mentalnie reprezentacja weszła w ten mecz naprawdę dobrze. Chłopcy wyszli biegać i walczyć i to jest podstawa, tego oczekujemy od każdego kto zakłada koszulkę z orzełkiem. Niestety bramka dla Anglii ustawia ten mecz gospodarzom. Ja tutaj nie chce się pastwić nad Michałem Helikiem, bo to sympatyczny chłopak, który ma powiedziałbym arcytrudne, arcytrudne wejście do kadry, no ale nie możesz zrobić takiego wślizgu na poziomie reprezentacji, no nie możesz. Ja taki wślizg to robię na plaży w Tajlandii (łapie Smoka za rękę) a nie piłkarz na poziomie reprezentacji. Ale zobaczmy sobie od czego się ta akcja zaczyna, od straty Piotrka Zielińskiego. Starty Piotrka, który przychodzi do kadry jako zawodnik Napoli, zawodnik absolutny top jeśli chodzi o statystyki bramek i asyst w Serie A i on tej drużynie nie daje nic. On tej drużynie nie dał nic, Panowie ile mieliśmy dokładnych podań Piotrka w pierwszej połowie? Zmieniają się trenerzy, zmieniają się koncepcje, a niestety brakuje ciągle tych pozytywnych impulsów ze strony Piotrka. Anglicy ustawili sobie ten mecz, pokazują nam teraz swoją piłkarską jakość i wysoką kulturę gry, ale mecz się jeszcze nie skończył. Kamil Józwiak musi wejść na boisku i to już w przerwie, bo my Panowie nie mamy tutaj czego bronić. Józwiak ma te atuty, których nam najbardziej brakuje: gaz, i taką powiedziałbym boiskową arogancję, która powoduje, że nie boi się podejmować ryzyka. A my musimy podjąć ryzyko, bo inaczej to tylko będziemy patrzeć jak Anglicy szanują wynik i słuchać jak Darek przed mikrofonem uplastycznia nam spotkanie swoim komentarzem.
#kanalbekowy #mecz #reprezentacja
HumbugPL - Panowie kilka uwag na gorąco. Mimo wyniku jedno trzeba sobie powiedzieć: m...

źródło: comment_1617218959ZVQFmhZEafsr9VJikd8xeb.jpg

Pobierz
  • 3