Wpis z mikrobloga

Siemanko. Poleci ktos jakis fajny wkretak na aku? Najlepiej z zestawem bitow. Troche ostatnio wpada mi drobnicy, wiec fajnie by bylo jakby to byla forma z mala raczka a nie pistoletowy.
Z drugiej strony tyle tego nie ma, wiec nie planuje najdrozszego boscha.
#elektryka #budownictwo
#elektronika
  • 12
graphite weź. Jest bardzo git.


@korni007: Potwierdzam, całkiem dobry sprzęt i ma 5 Nm, czyli już naprawdę sporo (kumpel ma taki i miałem okazję nim pracować). Sam mam wkrętak akumulatorowy 3,6 V Li-lon NEO, ale on ma tylko 2,1 Nm i jest dobry, ale do lżejszych prac (zależało mi na takiej rękojeści żebym mógł wygodnie ręcznie dokręcać w razie czego).

@NexciaK
@NexciaK: Wkręcałem nim kabelki do kostek w szafach sterowniczych i dawał radę. Uchwytki pod rurki na instalację natynkową też skręcałem, ale momentami musiałem ręką dokręcić (też tym wkrętakiem), bo trochę brakowało mocy. Ale ogólnie polecam, tylko ja go kupowałem za niecałą stówę. @NexciaK@NexciaK@NexciaK
@Bethesda_sucks: Dam maly "feedback" po czasie. Doszedl, wzielem do pracy. Glownie skrecam czujki p.poz, rozne kostki w szafach, ROPach i paru innych i daje rade. Nie jest tak mocny jak bosche czy inne rzeczy, ale bialy montaz, gniazdka czy tego typu #!$%@? kreci sie bardzo milo.
Do tego probojac ile da sie dokrecic zwyklym srubokrete zeby nie ulamac przeowdu nie ma wiecej jak pol obrotu. A przewaznie nie trzeba dokrecac. Starcza