Wpis z mikrobloga

Cześć!
Przed pandemią i chorobą mojego syna byłem już umówiony w Gdańsku na leczenie zgryzu metodą clear Aligner.
W porównaniu do standardowej metody ta była wyceniana na 1/2 ceny stałęgo aparatu plus efekty miały być szybciej.

Niestety nawet nie rozpocząłem procesu leczenia, a wszystkie zawirowania dookoła sprawiły, że o temacie zapomniałem.
Niestety, zęby się przypominają i chciałbym udać się znowu pod opiekę jakiegoś dobrego #ortodonta .

Teraz znacznie bliżej mam do #warszawa i wlaśnie tam bym szukał dobrego gabinetu.

Możecie polecić jakiegoś ortodontę,u którego bym ogarnął włąśnie prostowanie zgryzu Clear Alignerem? Chyba, że teraz na tapecie są jakieś nowsze lepsze metody i powinienem się czymś więcej zainteresować?
Nie chce sobie "zjeść" zębów do końca także chciałbym coś z tym zrobić. Podpowiecie?

#ortodoncja #stomatologia #clearaligner #aparatnazeby
  • 7
@iEarth o dzięki, sprawdzę ich. No ja mam cofnięte jedynki na górze i ścieram je sobie mocno o dolne jedynki. Generalnie wada sama w sobie nieduża i w Gdańsku mi mówili, że plan leczenia jest na pół roku.
@inny_89 clear aligner to bardzo stara metoda z perspektywy czasu. Do tego niewygodna dla użytkownika bo nakładka nachodzi na dziąsła.
Masz zdjęcia wady? Podeślij na priv to mogę Ci podpowiedzieć ew lekarza z Warszawy.
@ShpxLbh zapomniałem dać znać, że już byłem temat przegadać w Soldent. Rzeczywiście wybito mi z głowy clear aligner. Okazuje się, że mojej wady nie da się prawidłowo wyleczyć ta metoda. Muszę pochwalić ich tam za profesjonalne podejście. Chociaż mają w swojej ofercie również nakładki, którymi są się prawdopodobnie załatwić moją przypadłość to nie namawiali na inne metody niż właśnie na najprostszy aparat stały. Wytłumaczono mi bardzo dokładnie dlaczego tak. Co do nakładek