Wpis z mikrobloga

  • 0
Chca ode mnie zdjecia dowodu i jakiś dowód meldunku/adresu, co już im kiedyś wysyłałem do weryfikacji.

Z tego co czytałem to po takim komunikacie ludzie nieraz czekają tygodnie/miesiące na wyjaśnienia..

Wiecie czy mogę po prostu założyć nowe konto i je zweryfikować, w trakcie gdy to jest tymczasowo zablokowane?
@Vasterek4: bo Revolut ma litewski IBAN może dlatego. Wyślij co chcą i w ciągu 1-3 dni powinno wszystko zostać ogarnięte. Miej na uwadze, że weryfikacja nie jest jednorazowym procesem - może być powtórzona w dowolnym momencie jeśli serwis uzna, że jest taka potrzeba. Być może konto masz założone na polski adres, a jak sam mówisz teraz nie jesteś w Polsce i to jest powodem weryfikacji. Zależy też gdzie jesteś.

W żadnym
  • 0
@bialawitz

Być może konto masz założone na polski adres

Mam i taki też im wysłałem do weryfikacji oraz zdjęcia dowodu.

Oby było tak jak mówisz, no to wypada mieć teraz tylko nadzieję, że to szybko i pozytywnie dla mnie ogarną.
@Vasterek4: niestety, ale raczej to nie wystarczy. Jeśli jesteś w innym kraju, o czym wspomniałeś, to będziesz musiał wysłać potwierdzenie adresu w kraju pobytu. Zależy też gdzie jesteś, bo może jest to kraj którego nie obejmuje licencja Pokerstarsa więc w ogóle nie będziesz mógł grać.
@Vasterek4: nie potrzebujesz meldunku, chodzi o potwierdzenie typu rachunek za prąd, payslip, rachunek za telefon (nie zawsze serwisy akceptują za komórkę) itp. Na takiej podstawie powinni ci zaktualizować adres na koncie gracza i pozwolić dalej grać.